در ادامه کمک مومنانه؛

۱۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

جوادی معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت:در ادامه پویش همدلی مومنانه که به مناسبت‌های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اجرا می‌شود ۱۰۰ بسته معیشتی و کمک‌ مومنانه میان نیازمندان شناسایی شده توزیع شد.

عباس جوادی معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در ادامه پویش همدلی مومنانه که به مناسبت‌های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اجرا می‌شود ۱۰۰ بسته معیشتی و کمک‌ مومنانه میان نیازمندان شناسایی شده توزیع شد.
وی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سید الشهداء حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، افزود: دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند از ابتدای شیوع کرونا در عرصه مبارزه و کنترل این ویروس منحوس و جمع آوری کمک‌های خیرخواهانه برای نیازمندان و آسیب دیدگان از این بیماری همواره پای کار بوده‌اند.
معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با تاکید بر اینکه رزمایش کمک مومنانه برای یاری مستمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا به فرمان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اجرایی شد، بیان کرد: تاکنون چندین مرحله از این رزمایش در دانشگاه برگزار شده و در هر مرحله افرادی که معیشت آنها با شیوع کرونا تحت تأثیر قرار گرفته، شناسایی و بسته‌های حمایتی بین این عزیزان توزیع می‌شود.
جوادی عنوان کرد: در این مرحله که به مناسبت ایام قربان تا غدیر اطلاع رسانی شد، به همت خیرین و نیکوکاران دانشگاه، ۲۰ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان جمع آوری شد و از این مبلغ ۱۰۰ بسته معیشتی برای نیازمندان شناسایی، خریداری و آبرومندانه بین آنان توزیع شد.
وی تصریح کرد: ارزش هر بسته شامل ۶ قلم کالا از جمله مقداری برنج، رب، مایع شوینده دست، ماکارونی، قند وسویا حدود ۲۰۰ هزار تومان بود.
معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از خرید یک عدد کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری جهت استفاده بیماران کرونایی خبر داد و گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حمایت خیرین دانشگاهی در انجام اقدامات خداپسندانه با توزیع بسته‌های معیشتی، بسته‌های بهداشتی و همچنین طبخ و توزیع غذا میان نیازمندان تلاش می کند تا پایان ریشه‌کنی ویروس کرونا در کنار مردم حضور داشته باشد.
جوادی اظهار کرد: اساتید، پزشکان، کارمندان و دانشجویان که علاقمند به مشارکت در رزمایش کمک مومنانه و بهره‌مندی از برکات و ثواب آن می‌باشند، می‌توانند وجوه خود را به شماره حساب ۲۶۹۶۱۸۱۸۱ یا شماره شبا IR۷۳۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۶۹۶۱۸۱۸۱ یا شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۱۱۵۲۷۳۵۶۷ به نام (دکترقاسم کریمی بندرآبادی) اختصاصی جمع آوری کمک دانشگاه علوم پزشکی بیرجند واریز و در این حرکت نیکوکارانه سهیم شوند.
انتهای پیام/۱۲۷