خبرهای کانال پلیس 20 مهرماه 98؛

۱۰۰ کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس نهبندان کشف شد/ کشف۶۷ رأس احشام قاچاق در درميان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از کشف 100 کیلوگرم ترياک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمود علی پور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مأموران ايست و بازرسی ديهوك شهرستان طبس هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پرايد مشکوک شدند و خودرو را برای بازرسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۵۵ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياك که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس تصریح کرد: در اين رابطه يك نفر متهم دستگير و خودرو توقيف شد که متهم با تشكيل پرونده به مراجع قضايی معرفی شد.
کشف ۶۷ رأس احشام قاچاق در شهرستان درميان
حسن دشتستاني فرمانده انتظامی شهرستان درمیان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان درميان هنگام گشت زنی و كنترل خوردهای عبوری به یک وانت پيكان و كاميونت مشکوک شدند و خودروها را جهت بازرسی متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی انجام شده از اين دو خودرو ۶۷ رأس گوسفند غیر مجاز فاقد هرگونه مجوز بهداشتی از اداره دامپزشکی کشف کردند که کارشناسان ارزش بار کشف شده را بیش از ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان تصریح کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شدند.
۱۰۰ کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس نهبندان کشف شد
احسان رحيمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان در تشريح اين خبر اظهار کرد: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل محورهای فرعی این شهرستان به یک موتور سيكلت مشکوک شدند و با علائم هشدار دهنده به راكب آن دستور ایست دادند.
وی افزود: متهم به دستور پلیس توجهی نکرد و با سرعت زیاد اقدام به فرار کرد که مأموران با اجرای طرح مهار موتور سيكلت را متوقف و در بازرسي از آن ۱۰۰ كيلو ترياك كشف كردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان بیان کرد: در اين رابطه متهم دستگير و با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضايی معرفی شد.
كشف بیش از ۱۸ كيلوگرم شيشه از سوداگران مرگ در نهبندان
محمود پارسافر معاون هماهنگ كننده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: با تلاش‌های هدفمند، هوشمندانه و مجاهدانه پليس شهرستان نهبندان يک محموله ۱۸ کيلو و ۴۰۰ گرمی شيشه کشف شد.
وی افزود: اين محموله توسط سوداگران مرگ از مرزهای شرقی وارد و در حال انتقال به عمق كشور بود كه مأموران ايست و بازرسي سهل آباد نهبندان با اقدام عملياتی و به موقع خودروی سوداگران مرگ را شناسایی و متوقف كردند.
معاون هماهنگ كننده نیروی انتظامی استان بيان کرد: در اين رابطه يك سواری پرايد توقيف و۲ قاچاقچی مواد مخدر با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضايی معرفي شدند.
پارسافر تصريح كرد: پليس مصمم است با هرگونه فعاليت قاچاقچيان که امنيت و سلامت جوانان و نوجوانان را مورد تهديد قرار می‌دهند برخورد قاطع و قانونی کند.
انتهای پیام/ ۱۳۵