نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبر داد

۱۲ مصوبه برای شهرستان‌های قاین و زیرکوه نتیجه سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به خراسان‌جنوبی

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از 12 مصوبه برای شهرستان‌های قاین و زیرکوه طی نتیجه سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خراسان‌جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرامی خود مصوبات قطعی سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی که طی روزهای ۱۹ و ۲۰ تیر به خراسان‌جنوبی سفر داشتند را منتشر کرد.
ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه ایثار در حاجی‌آباد از محل منابع اعتبارات ملی، تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل استخر شنای حاجی‌آباد از طریق تفاهم‌نامه بین نوسازی مدارس و فرمانداری، تامین اعتبار مجتمع بزرگ آموزشی حیات طیبه شهرک سیمان قاین از محل منابع ملی سازمان نوسازی، تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل مدرسه ۱۲ کلاسه در روستای اسفشاد و ساخت یک مدرسه ۱۲ کلاسه در شهر قاین از جمله مصوبات این سفر دو روزه بوده است.
همچنین تامین اعتبار تجهیز و راه‌اندازی جهاددانشگاهی قاین و کمک به مرکز تحقیقات زرشک و زعفران آن، کمک به افزایش رشته‌های دانشگاه بزرگمهر، دانشکده فنی امام خمینی (ره)، دانشگاه آزاد و دانشکده پرستاری و مامایی، کمک به استقلال دانشکده پرستاری و مامایی قاین و کمک به احیای کد مرکز تربیت معلم قاین نیز از دیگر مصوبات این سفر بوده است.
قرار است جلسه ویژه ای در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور مسئولان وزارتی و استانی برگزار شود تا نتایج و هماهنگی‌ها موثر تر دنبال شود.
انتهای پیام/۱۲۷