وزیر بهداشت:

۱۲۰ پروژه بهداشتی،درمانی در خراسان جنوبی افتتاح می شود

وزیر بهداشت با بیان این که 120 پروژه بهداشتی،درمانی و آموزشی در خراسان جنوبی در حال احداث است،گفت: تاکنون 49 پروژه با همکاری استانداری به بهره برداری رسیده و انتظارما آن است که شاهد بهره برداری سایر پروژه ها تا پایان سال جاری باشیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان،سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی صبح امروز درحاشیه مراسم افتتاح مرکز ناباروری بیرجند با بیان این که تعداد ۱۲۰ پروژه در خراسان جنوبی در حال احداث است،اظهارکرد: تاکنون ۴۹ پروژه با همکاری استانداری به بهره برداری رسیده و انتظارما آن است که شاهد بهره برداری سایر پروژه ها تا پایان سال جاری باشیم.
وی با اشاره به این که بیشتر طرح هایی که در جریان این سفر به بهره برداری رسید در حوزه آموزشی است،تصریح کرد: این امر به به ارتقا سطح رتبه ای دانشگاه کمک می کند.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مرکز ناباروری رویش بیرجند اشاره کرد و افزود:مرکز مذکور نه تنها برای خراسان جنوبی بلکه برای کشور موجبات خیر و برکت است و امیدواریم که باعث رضایت مردم و مراجعه کنندگان قرارگیرد.
قاضی زاده هاشمی ضمن اشاره به پیشرفت چشمگیر خراسان جنوبی در حوزه درمانی و پزشکی یادآور شد:آنچه مسلم است آن است که در این استان در طول شش سال گذشته طرح هایی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش به بهره برداری رسیده که در تمام تاریخ خدمات کار نشده است.
وی ادامه داد: دو برابر شدن تعداد تخت های بیمارستانی که در نوع خود بی نظیر است،افزایش خانه های بهداشت،راه اندازی خدمات دندانپزشکی و سایر موارد گواه این مدعا است.
انتهای پیام/۱۰۱