معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی:

۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کمک در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها طی دو مرحله تاکنون به 2 میلیارد و 600 میلیون تومان رسیده است.

احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها طی دو مرحله تاکنون به ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.
وی افزود: از این میزان ۶۴۵ میلیون تومان کمکها نقدی و یک میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان غیر نقدی است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: یک میلیارد و ۷۳۶ میلیون تومان توسط پایگاه‌های کمیته امداد و ۸۶۴ میلیون تومان در مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شده است.
رفیعی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در دو مرحله برگزار شده، اظهار کرد: در مرحله اول که ۷ و ۸ شهریور ماه بود ۳۷۹ پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌ها برپا شد و در مرحله دوم که ۱۰ مهرماه بوده در ۹۷۸ مدرسه سطح استان جشن عاطفه‌ها برگزار شده است.
وی خاطرنشان کرد: در مجموع طی دو مرحله برگزاری جشن عاطفه‌ها ۱۳۵۷ پایگاه برای جمع آوری کمک‌های مردمی برپا شده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: ۱۲۷ هزار پاکت بین دانش‌آموزان سطح استان نیز برای کمک به جشن عاطفه‌ها توزیع شده است.
رفیعی از توزیع بیش از ۸ هزار بسته کمک تحصیلی بین دانش‌آموزان استان خبر داد و افزود: آندسته از افرادی که تاکنون موفق به اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود در جشن عاطفه نشده‌اند می‌توانند تا پایان مهرماه با مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد سطح استان یا مراکز نیکوکاری کمک کنند.
وی آسان‌ترین روش کمک به جشن عاطفه‌ها را روش غیر حضوری و شماره‌گیری کد دستوری #۸۸۷۷*عنوان کرد و افزود: شماره‌گیری کد دستوری# ۰۵۶*۸۸۷۷* با تلفن همراه، استفاده از نرم افزارهایی از جمله سکه، بله، ایوا و سنا و شماره تماس گویای ۹۶۸۸۷ و سایت کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir نیز از دیگر روش‌های غیر حضوری برای شرکت در جشن عاطفه‌ها است.
انتهای پیام/۱۲۷