معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:

۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی خدمات عمومی خراسان‌جنوبی تشکیل شده است

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی تاکنون، 2 میلیارد و 846 میلیون و 131 هزار ریال پرونده تخلف برای واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی متخلف در استان تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی امروز در جمع خبرنگاران، گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی تاکنون ۲ میلیارد و ۸۴۶ میلیون و ۱۳۱ هزار ریال پرونده تخلف برای واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی متخلف در استان تشکیل شده است.
وی افزود: تعداد پرونده های متشکله در این طرح ۶۹ فقره بوده و این تعداد پرونده طی بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ مورد بازرسی از واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی خراسان‌جنوبی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این طرح با بررسی‌های صورت گرفته در برخی از تخلفات، پرونده هایی با ارزش ریالی بالایی تشکیل شده که ۴۰۰ میلیون ریال، ۳۶۰ میلیون ریال و ۳۱۰ میلیون ریال به تنهایی ارزش ۳ پرونده متشکله در این طرح بوده است.
تهوری به برگزاری مستمر گشت‌های مشترک بازرسی در نوبت صبح و عصر اشاره کرده و گفت: از ابتدای این طرح، برگزاری گشت مشترک با سایر دستگاه‌های نظارتی و مرتبط در راستای نظارت هر چه بهتر و بررسی تمامی جوانب به منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان از سوی واحدها در سطح استان در دستور کار بازرسان قرار گرفته است.
وی خاطر نشان کرد: هم استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از سوی واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی از جمله اماکن ورزشی، مهدکودک ها، مدارس غیرانتفاعی، آموزشگاه‌ها و …، مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ این معاونت در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان ها اعلام کنند تا ضمن بررسی گزارش با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی خراسان‌جنوبی از دهم تیر ماه سالجاری آغاز شده است و تا دهم مرداد در سطح استان ادامه دارد.
انتهای پیام/۱۲۷