معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:

۲۰۱ روستای خراسان جنوبی در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب شرکت کردند

رمضانی گفت: فرم 201 روستای استان برای مشارکت در هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب به دبیرخانه مرکزی ارسال شد.

به گزارش خاورستان، محمود رمضانی با بیان این خبر عنوان کرد: با پایان یافتن مهلت شرکت در این جشنواره، علاوه بر ۲۰۱ روستای مذکور، تعدادی از روستاهای استان نیز از طریق ایمیل و مراجعه به سایت دبیرخانه در جشنواره شرکت کردند.
وی به افزایش مشارکت روستاهای خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: سال ۹۷ که این جشنواره برای اولین بار در استان برگزار شد، بیش از ۸۰ روستا مشارکت داشتند و در سال ۹۸ این تعداد به ۱۲۷ روستا رسید اما امسال با رشد چشمگیر تعداد شرکت کنندگان رو به رو هستیم.
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به این که سال ۹۷ روستای اسفندیار طبس بین ۱۰ برگزیده نهایی جشنواره قرار گرفت، اضافه کرد: سال ۹۸ نیز روستای هودر طبس توانست به مرحله نیمه نهایی جشنواره راه یابد.
رمضانی با بیان این که امسال نیز امیدواریم با توجه به کیفیت آثار ارسال شده، جزو برگزیدگان جشنواره باشیم، ادامه داد: با توجه به شرایط پیش آمده و محدودیت های کرونایی، هفتمین دوره جشنواره به صورت مجازی برگزار می شود.
انتهای پیام/۴