مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:

۲۱۵۰۰ زائر حرم رضوی در خراسان جنوبی پذیرایی شدند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از دو هفته گذشته تاکنون حدود 21 هزار و 500 نفر از زائران امام رئوف در موکب‌های خراسان جنوبی پذیرایی شدند.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام پرویز بخشی پور مدیر کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح قدم‌های آسمانی تا امام مهربانی در راستای خدمت رسانی بهتر به زوار امام رضا(ع) اجرا شده است.
وی گفت: این طرح علاوه بر خراسان جنوبی در استان‌های سمنان، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی اجرا شده چرا که این پنج استان در مسیر زائران حرم رضوی هستند.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی افزود: خراسان جنوبی پنج موکب در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) و امامزاده سید علی(ع) نهبندان، امامزادگان باقریه(ع) بیرجند، امامزاده زید قاین و مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) خضری برپا کرده است.
بخشی پور تصریح کرد: این موکب‌ها از زائران ایرانی و پاکستانی حرم رضوی پذیرایی کرده و تا اواخر آبان ماه نیز موکب‌ها به خدمت رسانی خود ادامه می‌دهند.
وی ادامه داد: از دو هفته گذشته تاکنون حدود ۲۱ هزار و ۵۰۰ نفر از زائران امام رئوف در موکب‌های خراسان جنوبی پذیرایی شدند و سه وعده صبحانه، ناهار و شام و میان وعده نیز داده شده است.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: علی رغم خشکسالی و مشکلات معیشتی اما کمک‌های مردم خراسان جنوبی به بقاع متبرکه کم نشده و همواره رو به افزایش بوده است.
انتهای پیام/۱۳۲/ ۶۶/