یادداشت؛

۲۲ بهمن وفاداری همیشگی دیار خاوران به انقلاب اسلامی ایران

22 بهمن 1401 از اهمیت ویژه‌تری برخورداری است زیرا ملت ما از یک جنگ ترکیبی بسیار پیچیده و گسترده، سربلند، سرافراز و پیروز بیرون آمده و تلاش چندین باره دشمنان انقلاب اسلامی و عوامل داخلی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران به شکست منجر شد.

به گزارش خاورستان، خبرنگار خاورستان در یادداشتی نوشت: ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، سرآغاز حکومت انقلاب اسلامی ایران است انقلابی که وضع جغرافیای منطقه را تغییر داد و در دنیا نیز اثر گذاشت، با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان نیز پایگاه مهمی را از دست دادند چراکه همه چیز در آن زمان در کشور ما تحت نظر و خواست آنها انجام می‌شد.

از آن زمان تاکنون که اکنون ۴۴ امین بهار انقلاب‌مان را جشن می‌گیریم تمام قدرت‌های جهنمی و استکباری دنیا دست به دست هم دادند که این انقلاب را از بین برنند اما هیچ گاه نتوانستند چراکه انقلاب اسلامی از متن مردم جوشید و به معنای واقعی کلمه لاشرقیه و لا غربیه بود و براساس اعتقادات مذهبی مردم شکل گرفت و پیشوای آن نیز حضرت امام خمینی(ره)؛ مرجع عالیقدر و مجاهد مخلص بود.

لیکن ملّت عزیز ما، با هوش جمعی فوق‌العاده‌ای که دارند به خوبی درک می‌کنند که هر قدر فشار دشمنان خارجی بیشتر شود حضور در صحنه لازم‍‌‌‌‌تر و ضروری‌تر و مایه برطرف شدن خطرهای احتمالی است.

قدرت‌های استکباری در طول این سال‌ها از هیچ اقدام خصمانه‌ای علیه مردم و انقلاب فروگذار نکردند، از آن جمله می‌توان به جنگ تحمیلی هشت ساله اشاره کرد.

تحریم‌های اقتصادی، جنگ روانی، محاصره همه جانبه، اسلام هراسی و شیعه هراسی از جمله اقدامات دشمن با ابزارهای غول آسای رسانه‌های غربی علیه کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه تلاش بیگانگان بر این امر استوار است که ضمن دلسرد کردن مردم، به دنیا اعلام کنند ایرانی‌ها به واسطه این فشارها از انقلاب خود خسته شده اند.

همه می‌دانیم کشور ما دچار مشکلات اقتصادی است اما مردم با درک اهمیت حفظ نظام، همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشته اند زیرا اصل اسلام و نظام را قبول دارند. لذا عقل و تدبیر، دین داری و هوش مردم ایران اقتضا می کند که در همه صحنه ها به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور چشمگیری داشته باشند و با این کار دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند.

اعلام وفاداری مجدد به انقلاب؛ ناامیدی دشمنان

پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، دشمنان همۀ توطئه ها و دسیسه ها را علیه نظام اسلامی به کار بستند؛ واقعا این توطئه ها و دشمنی ها  اگر در مورد جمعیتی که پایه مذهبی نداشت انجام می‌شد، به زودی آن جمعیت متلاشی می‌شد اما چون اساس روی اعتقادات دینی است، نتوانستند انقلاب را متزلزل کنند و البته تبلیغات آنها الآن هم ادامه دارد.

از این رو باید دانست حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به منزله اعلام وفاداری مجدد با انقلاب است، این راهپیمایی را ساده و دست کم نگیرید؛ که رمز مهم این خروش ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن در اعلام وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی است.

هرساله یوم الله ۲۲ بهمن یک بازنگری و تجدید بیعت با شهدای انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام و رهبری است که با حضور یک پارچه مردم و مراسماتی که در این زمینه در سراسر کشور برگزار می‌شود تجلی می‌یابد.

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن علاوه بر تجدید بیعت با انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های ملت ایران برای سرنگونی رژیم گذشته و پی‌ریزی یک نظام مردم سالار در جهان یادآور رشادت‌ها و مجاهدت‌ها و فداکاری‌های افرادی است که برای استقلال کشور، آزادی و سعادت‌مندی آینده ملت ایران در قالب نظام اسلامی تلاش و مبارزه کردند و توانستند رژیم سراپا مسلح و وابسته به آمریکا را سرنگون کنند.

۲۲ بهمن ۱۴۰۱ از اهمیت ویژه‌تری برخورداری است زیرا ملت ما از یک جنگ ترکیبی بسیار پیچیده و گسترده، سربلند، سرافراز و پیروز بیرون آمده و تلاش چندین باره دشمنان انقلاب اسلامی و عوامل داخلی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران و خارج کردن نظام از ریل اصلی به شکست منجر شد و بار دیگر گرد یأس و نامیدی بر پیکر استکبار جهانی و دستگاه‌های امنیتی واطلاعاتی آن‌ها نشست.

در این شرایط بدون تردید حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل و انقلاب نقش بسیار موثری در خنثی‌سازی توطئه‌ها و دسیسه‌های استکبار جهانی دارد و می‌تواند عزم نسل جدید کشور را برای پیمودن گام دوم راسخ‌تر و ایمان آن‌ها را مستحکم‌تر کند.

خراسان‌جنوبی دیاری که مردم آن همیشه ولایت‌مداری خود را به خوبی ثابت کرده‌اند؛ در روزهای سخت انقلاب جنگیده‌اند و در صحنه‌های حساس از جمله نه دی ۱۳۸۸، ۱۳ آبان‌ها، ۲۲ بهمن‌ها و همیشه حضور داشتند تا خاری بر چشم دشمنانی باشد که چشم دیدن شکوه انقلاب اسلامی را ندارند.

مردم دیار خاوران امسال نیز با حضور یکپارچه و گسترده در این مراسم بار دیگر نشان خواهند داد که به اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی پایبند هستند و این انقلاب را تا رسیدن به اهداف مقدس، تمدن نوین اسلامی، جامعه‌سازی و دولت‌سازی اسلامی ادامه دهند.

انتهای پیام/ ۵