در ششمین روز از دهه فجر؛

نمایشگاه پوستر «سرافراز ایران» در بیرجند افتتاح شد

نمایشگاه پوستر «سرافراز ایران» در ششمین روز از دهه فجر به همت حوزه هنری در محل نگارخانه بهمن شهر بیرجند افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،‌ نمایشگاه پوستر «سرافراز ایران» عصر امروز دوشنبه در محل نگارخانه بهمن بیرجند با حضور رئیس حوزه هنری و معاون فرهنگی هنری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افتتاح شد.

امین رحیم‌آبادی، دبیر مجمع طراحان گرافیک رواق خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این نمایشگاه ۱۴ اثر با محوریت دشمن‌شناسی به مناسبت دهه مبارک فجر به نمایش گذاشته شده است.

وی در ادامه بیان کرد: این پوسترها به مولفه‌های مهمی که نیازمند تقویت در کشور هستند و باعث جلوگیری از نفوذ دشمن می‌شود پرداخته‌اند و از جمله می‌توان به اتحاد، امنیت، قدرت، همت، امید و نشاط، ایمان و پیشرفت اشاره کرد.

رحیم‌آبادی با اشاره به اینکه پوسترهای برگزیده کارگاه «سرافراز ایران» در موزه عبرت بیرجند به نمایش گذاشته شده است، افزود: این آثار در ۳۰ نقطه از متروی تهران چاپ و نصب شده و در شهرهای دیگر از جمله کرمان به نمایش گذاشته شده و با استقبال خوبی مواجه شده است.

دبیر مجمع طراحان گرافیک رواق خراسان جنوبی در ادامه گفت: این مجموعه آثار به صورت غیرمستقیم پیام و مفاهیم را به مخاطب منتقل می‌کند و این راهبرد سبب جذب مخاطبان شده است.

وی در پایان در خصوص زمان بازدید از نمایشگاه پوستر «سرافراز ایران» در بیرجند عنوان کرد: علاقمندان صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها ۱۷ تا ۱۹ م‌ توانند تا ۲۲ بهمن ماه از این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

انتهای پیام/۱۰