رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک:

۲۵۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی بخش دیهوک خط کشی شد

کیانپور از خط کشی 255 کیلومتر از محورهای مواصلاتی بخش دیهوک در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش خاورستان، مهدی کیانپور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک از خط کشی ۲۵۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی بخش دیهوک در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
وی افزود: به منظور افزایش ایمنی محورها، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بخصوص در شب با دید محدود و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح محورهای این بخش در دستور کار خود قرار داده اند به طوری که در سه ماهه نخست امسال خط کشی ۲۵۵ کیلومتر از راه‌های تحت پوشش این اداره اجرایی شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک از نصب ۱۲۸۰ عدد انواع علائم ایمنی در محورهای حوزه استحفاظی دیهوک در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و بیا ن کرد: علائم نصب شده این مدت شامل تابلوهای ایمنی، اخباری، انتظامی و مسیرنما بوده است.
کیانپور عنوان کرد: همچنین به منظور افزایش ایمنی تردد کابران جاده ای در این مدت ساخت ۵۰ عدد پایه تابلو جهت استفاده بهینه از پایه تابلوهای فرسوده و چراغ چشمک زن و ۵۲ متر مربع تابلو اطلاعاتی و کیلومتر شمار و همچنین نصب ۱۰عدد فلش سولار و تعمیر چراغ چشمک زن انجام شد.
وی اظهار کرد: حوادث جاده‌ای همواره یکی از دغدغه‌های نگران‌کننده در طول راههای بخش دیهوک بوده که امیدواریم با ارتقای ضریب ایمنی راه‌ها شاهد کاهش جدی تلفات و خسارات رانندگی باشیم.
انتهای پیام/۱۲۷