از ابتدای سال جاری تاکنون؛

۲۹ زندانی جرائم غیر عمد آزاد شدند/ تعیین تکلیف پرونده۲۷ زندانی تا فردا

حسین‌پور مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۹ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در خراسان جنوبی آزاد شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، غلامرضا حسین‌پور مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در دومین جلسه ستاد دیه استان ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: مردم خراسان جنوبی در جشن گلریزان ما را به خوبی یاری کردند که جای تشکر دارد.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۹ نفر از زندانیان آزاد شدند.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خراسان‌جنوبی بیان کرد: در حال حاضر در زندان نهبندان هیچ زندانی جرائم غیر عمدی نداریم و ان شاءالله بتوانیم در اقدامی سایر زندانیان جرائم غیر عمد سایر شهرستانهای استان را آزاد کنیم.
حسین‌پور عنوان کرد: در بحث مهریه زندانیان جرائم غیر عمد در زندان فردوس صفر شده است.
وی به مطرح شدن ۲۷ پرونده در جلسه امروز اشاره و اظهار کرد: از این تعداد هشت پرونده مالی، یک پرونده دیه و ۱۹ پرونده مربوط به مهریه است که ان‌شاءالله این تعداد تا فردا تعیین تکلیف و نسبت به آزادی آنها اقدام خواهد شد.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خراسان‌جنوبی گفت: بدهکاری این ۲۷ نفر حدود دو میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان است که ان‌شاءلله نسبت به آزادی اینها اقدام می‌شود.
حسین پور افزود: امیدواریم بتوانیم حرکت خوبی را انجام دهیم و زندانیان مالی را در استان به صفر برسانیم.
وی بیان کرد: در حال حاضر ۴۴ نفر زندانی جرائم غیر عمد در زندان‌های استان هستند که پیگیری پرونده‌ها در حال انجام و برای آزادی آنها تلاش می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷