خبرهای کانال پلیس 24 دی

۳۵۶ کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد/کشف ۱۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در”طبس”

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی از کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان"طبس" خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”مجید شجاع” فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپوی مواد مخدر در منزلی در یکی از روستاهای شهرستان”سربیشه” موضوع را پیگیری و محل دپوی مواد مخدر را شناسایی کردند.
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی پس از هماهنگی با مقام قضائی و همراهی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سربیشه، محل شناسایی شده را بازرسی کردند که در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵ پارک شده در این محل ۳۵۶ کیلو تریاک کشف شد.
سردار شجاع تصریح کرد: مأموران در این رابطه ۴ سوداگر مرگ دستگیر کردند که متهمان پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.
کشف ۸۸ میلیون ریال گازوئیل قاچاق در”خوسف”
سرهنگ”کاظم صادقی” فرمانده نیروی انتظامی شهرستان”سربیشه” از کشف هزار و ۳۴۰ لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش ۸۸ میلیون ریال در بازرسی از دو خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: مأموران نیروی انتظامی شهرستان خوسف در راستای طرح مبارزه با كالای قاچاق و کنترل محورهای عبوری به ۲ خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و خودروها را جهت بازرسی متوقف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه بیان کرد: مأموران در بازرسی از هزار و ۳۴۰ لیتر سوخت قاچاق کشف کردند که کارشناسان ارزش ريالی اين محموله قاچاق را بالغ بر ۸۸ میلیون ريال برآورد کردند.
صادقی با اشاره به دستگیری ۳ متهم در این رابطه؛ خاطرنشان کرد: پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمينه ساز جرايم ديگري نیز در سطح جامعه می شود، بر همین اساس تشدید اقدامات مقابله ای در این حوزه همواره يکی از اولويت های کاری مهم پليس به شمار می رود.
کشف ۱۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در”طبس”
سرهنگ سید غلامرضا حسینی رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۱۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان”طبس” خبر داد.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان طبس با دریافت اطلاعاتی مبنی بر استفاده و نگهداری افرادی سودجو از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال”بيت کوئين” موضوع پیگیری و محل نگهداری این دستگاه ها در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی شد.
رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی محل شناسایی شده را بازرسی کردند که در بازرسی از این محل ۱۰ دستگاه ارز دیجیتال و ۱۰ دستگاه پاور مربوطه کشف شد که کارشناسان ارزش این دستگاه ها را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کردند.
سرهنگ حسینی تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شد.
انتهای پیام/۱۲۷