رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی مطرح کرد؛

۴۴ زندانی جرائم غیر عمد خراسان‌جنوبی در انتظار یاری خیّران

حجت الاسلام حمیدی گفت: در حال حاضر ۴۴ نفر زندانی جرائم غیر عمد در استان داریم که تعداد ۲۸ نفر محکوم مالی، ۱۳ نفر مهریه و سه نفر محکوم دیه هستند که با تلاش‌های صورت گرفته ان‌شاءالله زمینه آزادی آنها فراهم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، پیش از ظهر امروز دومین جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان در محل سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی در این جلسه از آزادی ۲۹ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان از از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد سه نفر محکوم مالی، ۲۴ نفر مهریه و دو نفر از محکومین نفقه هستند.
وی افزود: این تعداد از زندان‌های بیرجند، فردوس، طبس، قائن و نهبندان آزاد شده‌اند.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، به مقاومت، ایثار و پیروزی به شکست مفتضحانه رژیم غاصب صهیونیستی در تجاوز به فلسطین اشاره کرد و این پیروزی بزرگ را به ملت مظلوم فلسطین و جهان اسلام تبریک گفت.
حجت الاسلام حمیدی با بیان این که مشارکت مردم در جشن گلریزان امسال بی سابقه بود، بیان کرد: قدردان مردم شریف و ولایت مدار استان خراسان جنوبی هستیم و امیدواریم بتوانیم رسالت و وظیفه خود را در ستاد دیه استان به نحو احسن انجام دهیم.
وی اظهار کرد: در حال حاضر ۴۴ نفر زندانی جرائم غیر عمد در استان داریم که تعداد ۲۸ نفر محکوم مالی، ۱۳ نفر مهریه و سه نفر محکوم دیه هستند که با تلاش‌های صورت گرفته ان‌شاءالله زمینه آزادی آنها فراهم خواهد شد.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: از همه کسانی که برای برگزاری جشن گلریزان برنامه‌ریزی و کار را اجرا کردند تشکر میکنم ان شاءالله که این امر باقیات و صالحات و وسیله تقربت به درگاه الهی باشد.
انتهای پیام/۱۲۷