خبرهای کانال پلیس ۲۸ مهر؛

۴۸۶ كيلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در خراسان‌جنوبی کشف شد/ بی احتياطی راكب موتور سيكلت عابر پياده را به كام مرگ كشاند

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از كشف 486 كيلو و 400 گرم ترياک و حشيش خبر داد.

به گزارش خاورستان، سردار مجيد شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: ۴۸۶ كيلو و ۴۰۰ گرم ترياک و حشيش از سوداگران مرگ در خراسان جنوبی کشف شد.
وی افزود: مأموران ايست و بازرسی علی آباد شهرستان بيرجند هنگام كنترل محورهای عبوری به يک كاميون مشكوک و خودرو را به لاين بازرسی هدايت كردند.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران در بازرسی از اين خودرو ۴۷۶ كيلو و ۴۰۰ گرم ترياک و ۱۰ كيلو حشيش كه به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود كشف كردند.
سردار شجاع عنوان كرد: در اين رابطه خودرو توقيف و ۲ متهم با تشكيل پرونده برای سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
کشف ۳۷ هزار قرص غير مجاز در شهرستان “نهبندان”
علی‌اکبر حیدری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از كشف ۳۷ هزار قرص غير مجاز در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: مأموران ایست و بازرسی شهيد “حسينی سهل آباد” شهرستان “نهبندان” در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق و کالای ممنوعه به یک اتوبوس مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو ۳۷ هزار عدد قرص غيرمجاز كه به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را كشف كردند.
حيدری با اشاره به اينكه در این رابطه خودرو توقیف و یک متهم دستگير شد، اظهار كرد: مبارزه با قاچاق از مأموريت های مهم و مستمر پليس در جهت رشد و شكوفایی اقتصاد كشور است و همراهی و همكاری تمام نهادها و بخش ها برای تحقق اين مهم لازم و اثر بخش است.
كشف ۱۳ راس احشام قاچاق در شهرستان بيرجند
غلامرضا شاهوردی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند گفت: مأموران انتظامی پاسگاه مرک شهرستان بيرجند هنگام گشت زنی و كنترل محورهای عبوری به یک وانت پيكان مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.
وی عنوان کرد: در بازرسی انجام شده از خودرو ۱۳ رأس گوسفند غیر مجاز فاقد هرگونه مجوز بهداشتی از اداره دامپزشکی کشف کردند.
شاهوردی تصریح کرد: در این رابطه متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شد.
سورای سمند با ۳ كيلو شيشه توقيف شد
احسان رحيمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان گفت: مأموران نیروی انتظامی شهرستان نهبندان هنگام كنترل محورهای عبوری به يک سواری سمند مشكوک و به راننده خودرو دستور ايست دادند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۳ كيلو و ۳۰۰ گرم شيشه كه به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را كشف كردند.
رحيمی تصريح كرد: در اين رابطه خودرو توقيف و متهم با تشيكل پرونده جهت سير مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
کشف ۵۸کیلوگرم تریاک در شهرستان قاین
محمود زال بیکی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین بیان کرد: مأموران ایست و بازرسی شهرستان قاين هنگام کنترل خودروهای عبوری به يک اتوبوس مشکوک و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.
وی افزود: مأموران پس از بازرسی دقیق اتوبوس مقدار۵۸کیلو و ۹۰۰گرم تریاک كه به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف کردند.
زال‌بیکی تصريح كرد: در اين رابطه ۴ متهم دستگیر و با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین با بيان اينكه مبارزه با پديده شوم موادمخدر با جديت از سوی پليس دنبال می شود به شهروندان توصيه كرد: در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی با مرکز فوريت های پليسی۱۱۰تماس و موضوع را به پليس اطلاع دهند.
بی‌احتياطی راكب موتور سيكلت عابر پياده را به كام مرگ كشاند
عليرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: شب گذشته با اعلام مركز فوريت های پليسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در روستای “قلعه زری” شهرستان خوسف بلافاصله مأموران به همراه گروه امداد به محل حادثه اعزام شد.
وی افزود: مأموران با حضور در صحنه دريافتند يک موتور سيكلت با عابر پياده ۵۲ ساله برخورد می‌كند كه در اين سانحه عابر پياده به علت شدت جراحات وارده پس از انتقال به بيمارستان جان باخت.
رضایی تصريح كرد: كارشناس پليس راه علت حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راکب موتور سيكلت اعلام كرد.
انتهای پیام/۱۲۷