به همت خانه هلال شهر قهستان‌‌‌؛

۵۵۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان از توزیع 550 پرس غذای گرم در ایام ماه مبارک رمضان بین نیازمندان منطقه خبر داد.

به گزارش خاورستان، جواد مرادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان اظهار کرد: ۵۵۰ پرس غذای گرم در ایام ماه مبارک رمضان با همکاری خیران و داوطلبان جمعیت هلال احمر بین نیازمندان توزیع شد.
وی با بیان این‌که ماه رمضان امسال که بر اساس شرایط ویژه کرونا عده‌ای از مردم نیازمند شدند و فرصتی برای خدمت بیشتر به مردم است، افزود: جمعیت هلال احمر تلاش می‌کند بنا بر رسالت ذاتی خویش بخشی از نیازمندی‌های ضروری این مردم را تامین کند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان بیان کرد: در همین راستا تعداد ۵۵۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان شهر قهستان توزیع شده است.
وی با اشاره به این‌که تهیه، طبخ و توزیع غذای گرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شده، گفت: ارزش ریالی این خدمات در مجموع ۱۶۵ میلیون ریال بوده است.
مرادی اظهار کرد: خانه‌های هلال بهترین عرصه تجلی کار داوطلبانه در هلال احمر است و جمعیت هلال احمر با راه‌اندازی خانه‌های هلال اقدامات مطلوبی را در زمینه شناسایی و کمک به خانواده‌های کم برخوردار، بالاخص در این ایام شیوع بیماری کرونا انجام داده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان گفت: پیش از این در ماه مبارک رمضان ۳۰۰ بسته معیشتی توسط خانه هلال گزیک تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.
انتهای پیام/۱۲۷