معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی:

۵۸۴ نفر در انتخابات شوراهای شهر خراسان جنوبی ثبت‌نام کردند

خوش‌خبر گفت: 584 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان خراسان جنوبی ثبت‌نام کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ناصر خوش‌خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی صبح امروز در شورای اداری خراسان جنوبی گفت: انسجام درونی و امیدواری بیشتر با شناخت دقیق نسبت به مشکلات می‌تواند به حل مشکلات کمک کند.
وی تأکید کرد: چند ماه تا پایان عمر دولت باقی‌مانده و نباید در پیگیری امور مردم سهل‌انگاری صورت گیرد.
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که شورای شهر فرصتی برای خدمت مردم به مردم است گفت: تا ساعت ۲۴ دیشب که آخرین مهلت ثبت‌نام بود. ۵۸۴ نفر در شوراهای اسلامی شهر در استان خراسان جنوبی ثبت‌نام کردند که ۱۲ درصد بانوان و ۲۸ درصد از تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری هستند.
خوش‌خبر تأکید کرد: از هیچ جناح و گروهی طرفداری نمی‌کنیم و معتقدیم همه گروه‌ها برای ما گروه‌هایی هستند که در دایره نظام جمهوری اسلامی فعالیت دارند.
وی با بیان این‌که مردم مسئول آینده کشور هستند افزود: این فرصت در اختیار مردم است که با مطالعه و بررسی سلایق آن‌چه برای آن‌ها مفید است را انتخاب کنند.
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی گفت: انتظار داریم سایر دستگاه‌ها همکاری با فرمانداری‌ها و ناظران همکاری داشته باشند.
خوش‌خبر با بیان این‌که انتخابات نمادی از جمهوریت نظام است تأکید کرد: اگر تخلفی صورت گیرد طبق قانون با آن برخورد خواهد شد.
محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: تعطیلات نوروز پیش‌رو است که لازم است مدیران در پاسخ‌گویی به مراجعان دقت داشته باشند و مشکلی برای مردمی که با ادارات سروکار دارند، ایجاد نشود.
وی افوزد: دستورهای بهداشتی توسط مدیران و کارمندان رعایت شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: در موضوع نماز در ارزیابی‌های صورت گرفته ادارات استان رتبه بالا دارند و استانداری خراسان جنوبی رتبه اول را در کشور داشته است.
حسینی افزود: دفتر ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از ارتباطات مردمی استاندار تقدیر کرده است.
وی تصریح کرد: انتخابات بسیار مهم است و باید دقیق انجام شود و نیاز است دستگاه‌ها همه امکانات را برای کمک به مجریان انتخابات آماده کنند تا به بهترین شکل برگزار شود.
انتهای پیام/۴