معاون محرومیت‌زدایی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی:

۶۰۰ زائر اولی از خراسان‌جنوبی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند/ جذب ۷۷۰۰ خادم‌یار در استان

معاون محرومیت‌زدایی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی گفت: تا پایان سال جاری 600 زائر اولی از خراسان جنوبی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، صابر یوسفی‌پور معاون محرومیت‌زدایی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: تا پایان سال جاری ۶۰۰ زائر اولی از خراسان جنوبی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال نیز همین تعداد زائر اولی از خراسان‌جنوبی به مشهد مقدس اعزام شدند، افزود: آستان قدس رضوی سال گذشته نیز ۱۳ هزار نفر را از این استان به مشهد مقدس اعزام کرده است.
معاون محرومیت‌زدایی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بیان کرد: خادم‌یاران و رابطان ما در سراسر استان، محرومان و افراد بالای ۳۰ سال که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشدند را شناسایی و معرفی می‌کنند که این افراد سه روز در مشهد مهمان امام رضا (ع) وآستان قدس هستند و از برنامه های زیارتی و فرهنگی در این مدت استفاده می‌کنند.
صابری‌پور خاطرنشان کرد: همچنین کاروان دانش‌آموزی و کاروان ۸۸ نفره زوج‌های جوان تا پایان آّبان ماه به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
وی با اشاره به جذب ۷ هزار و ۷۰۰ خادم یار در خراسان‌جنوبی گفت : این خادمیاران در زمینه‌های مختلف محرومیت‌زدایی، فرهنگی، پزشکی و سایر موارد فعالیت می‌کنند و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت https://khademyar.razavi.ir خادمیار شوند.
معاون محرومیت‌زدایی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با اشاره ای به “پویش شهر بدون گرسنه” کرد و افزود : تا پایان سال هر هفته یک پرس غذای گرم در بین محله‌های محروم شهرستان‌های بیرجند، نهبندان و طبس توزیع می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۵۹/