فرمانده سپاه درمیان:

۷۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در شهرستان درمیان برگزار می‌شود/فضای مجازی به میدان مبارزه با جنگ نرم تبدیل شده است

فاطمی نسب گفت: امروز فضای مجازی به یک میدان مبارزه با جنگ نرم و جنگ روانی دشمن تبدیل شده است که باید از این ظرفیت در جهت ترویج معارف ناب اسلام و اهل بیت علیهم السلام و ترویج فرهنگ دفاع مقدس استفاده کرد که بخشی از برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس با توجه به وجود شرایط کرونا از این طریق انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدفاطمی نسب فرمانده سپاه شهرستان درمیان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امسال گرامی داشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با شعار “ما قوی هستیم” در تمام پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج سطح شهرستان درمیان برگزار خواهد شد.
وی افزود: طی هفته دفاع مقدس بیش از ۷۰عنوان برنامه با هدف آشنایی نسل جوان و نوجوان با فرهنگ وآموزه های دفاع مقدس در سطح شهرستان درمیان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه درمیان بیان کرد:امروز ما هرچه داریم از برکت امامین انقلاب ، شهدا و فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس است؛ تجربه دفاع مقدس به جهانیان ثابت کرد که با مقاومت و ایستادگی و پیروی از ولایت می‌توان بر قدرت‌های استکباری و پوشالی دنیا پیروز شد.
دفاع مقدس دانشگاهی از اندوخته‌ها است
فاطمی نسب عنوان کرد: دفاع مقدس شعار ما می‌توانیم را که امام راحل به ما آموخت به جهانیان اثبات کرد و نشان داد هر کجا که به توان و ظرفیت خودمان تکیه کرده و مطیع ولی فقیه بودیم نصرت الهی شامل حال ما شد. دفاع مقدس یک دانشگاه است که می‌شود همیشه از این دانشگاه اندوخته‌ها کسب کرد و این وظیفه ما است که این اندوخته‌ها را به نسل‌های آینده آموزش دهیم.
وی گفت: از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس تجلیل از جان فشانی ها و ایثارگری‌ها خانواده های شهدا و رزمندگان دروان دفاع مقدس است که بنا بر برنامه ریزی‌های صورت گرفته با همکاری مسئولین و ادارات سطح شهرستان در طول این هفته با حضور در منازل خانواده‌های شهدا و رزمندگان از آنها تجلیل خواهد شد.
فرمانده سپاه درمیان خاطرنشان کرد: همچنین گلزار مطهر شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس عطرافشانی می‌شود.
فاطمی نسب اظهار کرد: از جمله برنامه‌های اجرایی برای توسعه فرهنگ مقاومت و ایستادگی، برگزاری یادواره های شهدا است که در طول هفته دفاع مقدس چندین یادواره شهدا در سطح شهرستان برگزار خواهد شد که شاخص‌ترین آنها برگزاری شهدای شهر اسدیه و همچنین یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان است.
فضای مجازی می‌تواند میدان مبارزه با جنگ نرم باشد
وی به اهمیت فضای مجازی اشاره وبیان کرد: امروز فضای مجازی به یک میدان مبارزه با جنگ نرم و جنگ روانی دشمن تبدیل شده است که باید از این ظرفیت در جهت ترویج معارف ناب اسلام و اهل بیت علیهم السلام و ترویج فرهنگ دفاع مقدس استفاده کرد که بخشی از برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس با توجه به وجود شرایط کرونا از این طریق انجام خواهد شد.
فرمانده سپاه درمیان خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در سطح پایگاه ها،همایش علما و روحانیون،اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس و مساجد، برگزاری شب شعر و خاطره، اجرای پویش‌های مردمی، توزیع بسته‌های غذایی و همایش رزمندگان دفاع مقدس مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان درمیان است.
انتهای پیام/۱۲۷