دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی:

۷۸ کپسول اکسیژن به بیمارستان‌های خراسان‌جنوبی اهدا شد/ کمک ۳۰۰ میلیون تومان آستان قدس به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

ابراهیمی گفت: 78 کپسول اکسیژن 40 لیتری توسط آستان قدس رضوی به بیمارستان‌های خراسان‌جنوبی اهدا شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدعلی ابراهیمی دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی صبح امروز در مراسم اهدای ۷۸ کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری توسط آستان قدس رضوی به بیمارستان‌های خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: برای تامین کپسول اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های خراسان‌جنوبی پیگیری‌هایی با آستان قدس رضوی انجام و همکاری این آستان برای تامین ۷۸ کپسول اکسیژن به تصویب رسیده و به استان ابلاغ شد.
وی با بیان این‌که تاکنون ۳۰۰ میلیون تومان از طرف تولیت آستان قدس و بنیاد کرامت رضوی تقدیم استان خراسان جنوبی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شده، افزود: با توجه به نیاز بیمارستان‌های استان این کپسول‌های اکسیژن در اختیار بیمارستان‌های سطح استان و به طور خاص بیمارستان‌های شهرستان‌های فردوس، بشرویه، سرایان، سربیشه، نهبندان، درمیان و زیرکوه قرار خواهد گرفت.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی بیان کرد: دبیرخانه خدمت رضوی خراسان‌جنوبی تاکنون اقدامات بسیار زیادی در حوزه بهداشت و درمان استان انجام داده و برای خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به حوزه بهداشت و درمان استان آماده جمع آوری نذورات مردم و خیران هستیم.
ابراهیمی عنوان کرد: دبیرخانه خدمت رضوی خراسان‌جنوبی با همکاری پزشکان استان اقدام به راه‌اندازی مرکز درمانی در شهر بیرجند و ویزیت رایگان اقشار کم درآمد کرده است.
وی به همکاری خادمیاران استان در زمینه ضدعفونی معابر و اماکن اشاره کرد و گفت: دوخت و تهیه ماسک نیز از دیگر خدمات خادمیاران هم استانی در زمینه مقابله با کرونا بود و ادامه دارد.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی عنوان کرد: تقدیر و تشکر از کادر درمان در طرح نسیم مهر رضوی طی سه مرحله و به مناسب‌های مختلف در استان انجام شده است.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: حضور پرچم متبرک ضریح امام رضا (ع) و معنوی شدن فصای بیمارستان و مراکز درمانی استان به ویژه بیمارستان‌هایی که بیماران کرونایی بستری بودند از دیگر افتخارات دبیرخانه خدمت رضوی خراسان‌جنوبی است.
وی به برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در دهه کرامت اشاره کرد و افزود: در این دهه پرچم مطهر ضریح امام رضا (ع) به شهرستان‌های استان و بیمارستان‌ها برده شده است.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی گفت: در روز پرستار نیز ویژه برنامه‌ای توسط دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی برای قدردانی از پرستاران برگزار شده است.
ابراهیمی بیان کرد: ۸ پرچم مزین به صلوات خاصه امام رضا (ع) به مراکز درمانی استان هدیه داده شده و در این مراسم از کادر درمان و مدافعان سلامت استان تقدیر شده است.
انتهای پیام/۱۲۷