۸۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر در طرح «سفره مهربانی» در خراسان جنوبی توزیع می‌شود

دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی از توزیع 800 بسته معیشتی و لوازم التحریر در طرح «سفره مهربانی» در خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد علی ابراهیمی امروز (۹ آذر) در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون کانون های خادمیاری رضوی در خراسان جنوبی طی چندین مرحله اقدام به تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی کردند، گفت: ۶۰۰ بسته معیشتی از امروز در قالب طرح سفره مهربانی در شهرهای مرزی نهبندان، سربیشه، زیرکوه، درمیان و مناطق محروم بیرجند در بین جامعه هدف توزیع خواهد شد.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی افزود: اقلام حمایتی هر بسته شامل برنج،نخود، روغن، قند، شکر، چای، سویا، ماکارونی و رب به ارزش ۲۰۰ هزار تومان است که با همت خیران تهیه شده است.
ابراهیمی با بیان اینکه این برنامه در هماهنگی با مدیریت گام سوم رزمایش کمک مؤمنانه استان به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت یاد شهدای بسیجی اجرا می‌شود، ادامه داد: همچنین ۲۰۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۳۲ میلیون تومان نیز در این مرحله از رزمایش در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.
وی بیان کرد: تمامی دستور‌العمل های بهداشتی در تهیه و بسته‌بندی و همچنین رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی هنگام توزیع بسته‌ها انجام می شود.
انتهای پیام /۳