سرویس: اجتماعی کد خبر: 99880 ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی:

گام پنجم طرح شهید سلیمانی در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود

هیهات گفت: بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی برای اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی در استان منتظر ابلاغ دستورالعمل است و به محض ابلاغ این طرح در خراسان‌جنوبی اجرایی می‌شود.

گام پنجم طرح شهید سلیمانی در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود

هاشم هیهات مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: گام پنجم طرح شهید سلیمانی در خراسان جنوبی اجرا می‌شود.

وی افزود: طی جلسه‌ای که روز یکشنبه در تهران بین سپاه و وزارت بهداشت به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شده، مباحثی در خصوص گام پنجم طرح شهید سلیمانی مطرح شده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی بیان کرد: بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی برای اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی در استان منتظر ابلاغ دستورالعمل است و به محض ابلاغ این طرح در استان اجرایی می‌شود.

اهداف گام پنجم طرح شهید سلیمانی

هیهات عنوان کرد: در گام پنجم طرح شهید سلیمانی تاکید بر همکاری واکسیناسیون گروه ه‌های اولویت دار، تشدید نظارت‌ها بر مشاغل و بیماریابی فعال است.

وی اظهار کرد: در بحث نیروی انسانی نیز نیروهای داوطلب در گام پنجم طرح شهید سلیمانی همکاری خواهند داشت ضمن این‌که برای همکاری مجدد و تجدید نیرو فراخوان داده و نیروها را سازماندهی خواهیم کرد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی گفت: گام چهارم طرح شهید سلیمانی ۱۸ فروردین ماه در استان به پایان رسیده است اما در برخی از شهرستان‌ها این طرح در بخش‌های مختلف ادامه داشته و نیروهای داوطلب حاضر در بیمارستان‌ها همچنان فعالیت دارند. اما در بحث گام بندی طرح، گام چهارم به پایان رسیده است.

انتهای پیام/127/ 14/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب