حالت تاریک

اجرای‌۹۸ عنوان برنامه‌با‌رویکرد‌هویت بخشی اسلامی‌و‌خانواده محور

اجرای‌۹۸ عنوان برنامه‌با‌رویکرد‌هویت بخشی اسلامی‌و‌خانواده محور

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی، از اجرای ۹۸ عنوان برنامه هویت ساز و خانواده محور در سطح رده‌های بسیج خواهران استان طی هفته بسیج خبر داد.

به گزارش خاورستان،فاطمه بصیری پورضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این هفته به بسیجیان استان، گفت: شجره طیبه بسیج که معمار کبیر انقلاب بنا نهاد فرصتی را برای ظهور حرکت‌های عظیم مردمی در کشور پدید آورد.

وی عنوان کرد: در طول انقلاب اسلامی تا امروز که در گام دوم انقلاب قرار داریم؛ به لطف خداوند و رهبری داهیانه حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) شاهد پیشبرندگی بسیج و الگو شدن این تفکر برای ملت‌های آزاده جهان هستیم.

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی، به نقش مهم بسیج خواهران در جریان سازی اجتماعی اشاره کرد و افزود؛ برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌ها در راستای تحکیم بنیان خانواده، نشست‌های بصیرتی جهاد تبیین، تبیین الگوی سوم زن مسلمان ایرانی، تربیت نسل تراز انقلاب و هویت سازی اسلامی برای بانوان و دختران، اقدام جهادی در خدمت رسانی به مردم و انسجام تشکیلاتی گردان‌های کوثر رویکرد برنامه‌های بسیج جامعه زنان در هفته بسیج است.

دکتر بصیری پور، از اجرای ۹۸ عنوان برنامه هویت ساز و خانواده محور در سطح رده‌های بسیج خواهران استان طی هفته بسیج خبر داد و افزود: محوری‌ترین برنامه این هفته اجتماع دختران حاج قاسم با هدف میثاق دختران نوجوان و جوان استان با آرمان‌های بلند شهدا و تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی است که در ۱۱ شهرستان استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری یادواره‌های شهدا و شهید شاخص بسیج جامعه زنان شهیده شهناز حاجی شاه در سطح مدارس و محلات استان با هدف الگوسازی سیره شهدا، برگزاری همایش مادران فاطمی و همایش شکوه مقاومت از جمله برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در سطح رده‌های بسیج خواهران استان است.

دکتر بصیری پور ادامه داد: برگزاری پاتوق‌های دخترانه، مسابقات ورزشی بومی محلی، برگزاری اردو‌های جهادی خادم الشهدا، تولید محتوا و پویش‌های مجازی، عکاسی من یک بسیجی هستم و دل نوشته به خواهر بسیجی ام از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته بسیج با رویکرد نوجوانان برنامه ریزی شده است.

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی اظهار داشت: امید آفرینی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و نهادینه کردن تفکر بسیجی و انقلابی از رویکرد‌های اجرایی برنامه‌ها خواهد بود.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از