حالت تاریک
فرماندار سربیشه خبر داد:

پیش‌بینی ۶۰‌شعبه اخذ رأی در‌ سربیشه

پیش‌بینی ۶۰‌شعبه اخذ رأی در‌ سربیشه

فرماندار سربیشه گفت: در جریان برگزاری انتخابات چهاردهیمن دوره ریاست جمهوری تعداد ۶۰ شعبه اخذ برای شهرستان سربیشه پیش‌بینی شده‌ است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»،محمدرضا لکزائی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از مجموع ۶۰ شعبه اخذ رأی، ۱۸ شعبه ثابت و ۴۲ شعبه به صورت سیار آماده اخذ رأی می‌باشد و همچنین در مجموع ۲۰ شعبه اخذ رأی شهری و ۴۰ شعبه اخذ رأی روستایی در این شهرستان کار رأی‌گیری از مردم را انجام خواهند داد.

وی با تاکید بر اجرای دقیق موازین قانونی در فرایند اخذ آرای مردم، گفت: از این تعداد صندوق اخذ آراء ۲۴ شعبه در بخش مرکزی،۲۰ شعبه در بخش مود و ۱۶ شعبه در بخش درح مستقر خواهد شد.

 

رییس ستاد انتخابات شهرستان سربیشه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که انتخابات را مظهر اقتدار نظام اعلام کرده‌اند، افزود: با تعامل و همکاری هیأت اجرایی و نظارت و با بسیج تمامی امکانات، این شهرستان آماده خلق حماسه‌ای دیگر در انتخابات تیرماه امسال می‌باشد.

لکزائی با بیان اینکه امکانات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و ایمن در این شهرستان فراهم شده است، تصریح کرد: امروز همه وظیفه دارند تا زمینه را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.

چهاردهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه ماه سالجاری برگزار می‌شود.

 

نتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از