حالت تاریک

بیست‌ودومین نمایشگاه‌تخصصی‌ ساختمان در بیرجند برگزار می‌شود

بیست‌ودومین نمایشگاه‌تخصصی‌ ساختمان در بیرجند برگزار می‌شود

رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی گفت: بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته از ۱۹ الی ۲۳ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بیرجند برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»،غلامحسین حسینی در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه در وسعت ۳ هزار مترمربع و با حضور شرکت‌های معتبر استان و استان‌های همجوار به مدت پنج روز در بیرجند برگزار می‌شود.

رئیس اتاق تعاون خراسان‌جنوبی با تاکید بر نقش و اهمیت صنعت ساختمان به عنوان پیشران اقتصاد و یکی از ارکان اشتغال‌زایی ادامه داد: حرکت در صنعت ساختمان، تکاپو در بخش‌های مختلف اقتصاد را به دنبال دارد و باید برای رونق و حرکت این صنعت گام‌هایی مهمی برداشته شود 

حسینی ادامه داد: هر زمانی صنعت ساختمان در سطح استان فعال می‌شود بخش عظیمی از اشتغال اعم از مصالح ساختمانی، نیروی کار، خدمات، تاسیسات گرفته تا دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی و نیروی مردمی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

وی به این نکته هم اشاره کرد که تا زمانی که این پروسه تعریف شده مشکل اشتغال به حداقل می‌رسد هر چند اشتغال ایجاد شده پایدار نبوده با این وجود افراد جویای کار می‌توانند تا زمان دستیابی به اشتغال پایدار از این ظرفیت بهره‌مند شوند.

حسینی با اشاره به تجربه موفق اتاق تعاون در برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در دو سال گذشته افزود : برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان در استان فرصتی دوباره برای تجلی همه‌ آنچه که متولیان بخشهای مختلف این صنعت به دنبال آن هستند است.

به گفته وی افزون بر این تقویت صنعت ساختمان و اشتغال را به دنبال خواهد داشت و در زمینه به نمایش گذاشتن توانایی‌های استان در بخش‌های مختلف تولید، توزیع و ساخت هم موثر خواهد بود. 

وی افزود: این نمایشگاه از ۱۹ آذر ماه به مدت پنج روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بیرجند پذیرای عموم بازدیدکنندگان است.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از