حالت تاریک
رئیس سازمان مدیریت ‌وبرنامه‌ریزی خراسان‌جنوبی عنوان‌کرد:

تخصیص ۹۹.۷ درصدی اعتبارات هزینه‌ای خراسان جنوبی

تخصیص ۹۹.۷ درصدی اعتبارات هزینه‌ای خراسان جنوبی

رئیس سازمان مدیریت ‌وبرنامه‌ریزی خراسان‌جنوبی از تخصیص ۹۹.۷ درصدی اعتبارات هزینه‌ای این استان خراسان جنوبی در سال ۱۴۰۲خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»،حمید جهانشاهی امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گفت: در سال ۱۴۰۲ بالغ بر هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب برای استان در نظر گرفته شده بود که با پیگیری‌های انجام شده درآمدهای مصوب در طی ۱۱ ماه محقق شد.

وی در ادامه گفت: در بخش هزینه‌ای ۹۹۲ میلیارد تومان اعتبار ابلاغی بود که یعنی ۹۹.۷ درصد اعتبارات استان تخصیص یافته است و در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ نیز حدود ۸۰ میلیارد تومان کسری جذب شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی افزود: همچنین در بخش مازاد درآمد استان هم ارقامی در ردیف هزینه‌ای و تملک تخصیص یافت که بخش از کسری‌های ما را جبران کرد.

جهانشاهی با اشاره به هزار و ۹۲۹ میلیارد تومان ابلاغی تملک و دارایی‌های سرمایه‌ای استان در سال مالی ۱۴۰۲، بیان کرد: در مجموع هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان معادل ۶۲.۳ درصد اعتبارات تملک و دارایی‌های استان تخصیص یافته است.

وی یادآور شد: همچنین هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی تملک و دارایی‌های سرمایه‌ای ابلاغ شد که تاکنون ۱۸۳میلیارد تومان تخصیص یافته است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از