حالت تاریک

تدارک 200 برنامه برای گرامیداشت هفته بسیج زیرکوه

تدارک 200 برنامه برای گرامیداشت هفته بسیج زیرکوه

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان زیرکوه گفت: 200 برنامه برای گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان مرزی تدارک دیده شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خاورستان،سرهنگ محسن کاری در جلسه برنامه ریزی هفته بسیج اظهارداشت: آنچه امروزه نیاز داریم ترویج تفکر و فرهنگ بسیجی است، هرکس دل در گرو خدمت به مردم دارد او دارای تفکر بسیجی است‌.

وی افزود: در هر عرصه ای از جنگ سخت و در ادامه امنیت کشور، همچنین مقابله با جنگ نرم و تحریفات، بسیجیان امثال شهید علی وردی ها در کف میدان بودند.

به گفته وی در دوران کرونا نیز بسیجیان به کمک کادرپزشکی آمدند و در حوزه محرومیت زدایی هم خدمات زیادی توسط بسیجیان انجام شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاسداران شهرستان زیرکوه ادامه داد: جذابیت های خاصی بسیج داشته که باعث پیش برندگی انقلاب اسلامی شده و در حوزه پایبندی به ارزشها، استکبار ستیزی و‌ گفتمان سازی تفکر مقاومت هم باز بسیج در همه جا حاضر بوده اند.

سرهنگ کاری با بیان این که شعار محوری هفته بسیج، بسیج امید ملت ایران است افزود: به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج ۶۶ برنامه به صورت سراسری انجام می شود که تا این لحظه ۱۵۰ برنامه در حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج اجرایی خواهد شد و ۲۳ برنامه در شهرستان به اجر در می آید.

به گفته وی عمدبرنامه های شاخص، سراسری و کشوری خواهد بود و از ظرفیت های مختلف بسیج استفاده خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاسداران زیرکوه اضافه کرد: رزمایش جهادگران فاطمی با اجتماع گروه های جهادی افتتاح پروژه های عمرانی اقتصاد مقاومتی،اعزام گروه های جهادی پزشکی استانی به نیابت از شهیده رحیمی، جمع آوری اسناد و آثار ۹۳ هزار شهید بسیجی را از جمله برنامه ها تدارک دیده شده برای بزرگداشت این هفته در زیرکوه است.

سرهنگ کاری برگزاری جشنواره های ورزشی به صورت سراسری در ۵ رشته با همکاری ورزش و جوانان، همایش های کوه پیمایی و پیاده روی خانوادگی را از دیگر برنامه های تدارک دیده شده عنوان کرد و ادامه داد: اعزام برگزیدگان لیگ علمی پایا به تهران با همکاری  آموزش و پرورش، برگزاری اجتماع بزرگ حلقات صالحین در نماز جمعه و... هم دیگر برنامه هفته بسیج خواهد بود.

وی در پایان از مسوولان ادارات خواست تا فضا سازی مناسب هفته بسیج را در ادارات انجام دهند و حضور حداکثری در برنامه بسیج را داشته باشند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از