حالت تاریک
وصیت‌نامه شهید؛

پیرو خط امام و راه شهدا باشید

پیرو خط امام و راه شهدا باشید

شهید «حمید بالوی زاده» در وصیت نامه خود از ملت می‌خواهد پیرو خط امام و ادامه دهنده راه شهدا باشند تا سربلند و پیروز شوند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، شهید «حمید بالوی زاده» فرزند جعفر اول فروردین سال ۱۳۴۶ در شهرستان دهلران دیده به جهان گشود وی تحصیلات خود را تا سال دوم راهنمایی ادامه داد و پس از آن به عنوان رزمنده بسیجی به قرارگاه نجف اشرف پیوست تا به مجاهدت در راه خدا بپردازد. در منطقه عملیاتی کردستان مجروح شد و پس از بهبودی دوباره به جبهه بازگشت.

این بسیجی شجاع پس از رشادت‌های فراوان در دفاع از خاک وطن ششم اسفند ماه سال ۱۳۶۶ در منطقه عملیاتی قلاویزان مهران در سن ۲۰ سالگی بر اثر اصابت گلوله دشمن به فیض شهادت نایل آمد.
مزار این شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس در گلزار شهدای اهواز قرار دارد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

من این وصیت نامه را موقعی می‌نویسم که از شوق رفتن در راه پاک و مقدس الهی و قدم گذاشتن در آن زبانم بند آمده و نمی‌توانم چیزی بنویسم و مقام این راه را که هست بیان کنم خوشحال و مسرورم که توانستم این آگاهی را به یاری الله کسب کنم و بتوانم به فرمان امام عزیز لبیک گویم.‌ای ملت عزیز: شما رابه خدا قسم که از راه امام خارج نشوید و پیرو خط امام باشید و ادامه دهنده راه شهدا باشید تا بتوانید سربلند و پیروز در این دنیا ودر آخرت رو سفید باشید. همه این را بدانند که اگر بدنم را قطعه قطعه کنند و آن را در دریا بریزند باز هم قطعه‌های بدنم سر از امواج غران برداشته و ندای لبیک یا امام سرخواهد داد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از