حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/07/04 شمسی | 2023/09/26 میلادی
معاون استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد؛

هزینه‌کرد 2700 میلیارد تومانی بنیاد برکت در خراسان جنوبی

هزینه‌کرد 2700 میلیارد تومانی  بنیاد برکت در خراسان جنوبی

گفت: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون حدود 2 هزار و 700 میلیارد تومان در حوزه‌های اقتصادی، کارآفرینی، تامین زیرساخت‌ها، ساخت مسجد، مدارس استان هزینه کرده است.

به گزارش خاورستان، علیرضا عباس‌زاده روز سه‌شنبه در آیین افتتاح خوابگاه دانشجویی دخترانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قاین اظهار کرد: دیروز رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مردم خراسان جنوبی فرمودند : «اولین مبارزه آشکار بنده با رژیم طاغوت در محرم 1342 در بیرجند انجام و با همراهی محبت‌آمیز علما و مردم روبرو شد.»

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به سابقه مبارزاتی و همراهی مردم این استان با جریان نهضت و انقلاب اسلامی از سال 1342، افزود: امروز نعمت جمهوری اسلامی میراث بزرگ امام و شهدای عظم الشان است و این برای ما و ستاد اجرایی فرمان امام که به صوت اختصاصی به نام حضرت امام (ره) منتصب هستند مایه امید و نویدبخش و مسئولیت‌آور است.

 

وی در ادامه گفت: امروز دوازدهمین خوابگاه دانشجویی دخترانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در دانشکده علوم پزشکی قاین افتتاح شد.

 

عباس‌زاده عنوان کرد: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون حدود 2 هزار و 700 میلیارد تومان در حوزه‌های اقتصادی، کارآفرینی، تامین زیرساخت‌ها، ساخت مسجد، مدارس استان هزینه کرده است.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از ساخت 265 کلاس درس با مشارکت بنیاد برکت در استان خبر داد و گفت: اکنون هم طرح‌ها و پروژه‌های بزرگی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان در دست اجرا دارد که امیدواریم با سفر معاون ستاد اجرایی فرمان امام فصل جدیدی از طرح‌های این ستاد در خراسان جنوبی برنامه‌ریزی و آغاز شود.

 

وی در ادامه از مشارکت بالای مردم خراسان جنوبی در انتخابات و حضور آنان در صحنه‌های مختلف برای دفاع از نظام اسلامی گفت و ادامه داد: این استان ظرفیت بسیار خوبی برای موضوع خانواده و جوانی جمعیت دارد و ما به دلیل اینکه استانی مرزی هستیم باید به نگه‌داشت جمعیت در روستاها و مناطق مرزی توجه ویژه داشته باشیم.

 

عباس‌زاده بیان کرد: تعیین خراسان جنوبی به عنوان یکی از کانون‌های جدی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای محرومیت‌زدایی باید همچنان مورد توجه باشد و درخواست داریم این روند تا رفع همه نیازمندهای اساسی در سطح استان ادامه یابد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خواستار ورود مجموعه‌های سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حوزه معادن و محصولات کشاورزی استان شد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه طرح‌های پیشنهادی استان خراسان جنوبی برای سرمایه‌گذاری را به ستاد ارسال کردیم گفت: آمادگی داریم با تصویب نهایی این طرح‌ها، تفاهم‌نامه همکاری ویژه بین خراسان جنوبی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای اجرای طرح بسیار مهم «استان بدون بیکار» را منعقد کنیم.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از