حالت تاریک
در قالب پویش مهدوی انجام شد؛

واگذاری زمین رایگان به ۵ هزار خانوار خراسان‌جنوبی

واگذاری زمین رایگان به ۵ هزار خانوار خراسان‌جنوبی

واگذاری ۵ هزار قطعه زمین رایگان به خانواده‌های مشمول قانون جوانی جمعیت در قالب «پویش خانواده مهدوی» با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در بیرجند انجام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، میر محمد مودی امروز در مراسم قرعه‌کشی برای واگذاری زمین به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در استان که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار کرد: در این طرح ۵ هزار قطعه زمین رایگان به متقاضیان و خانواده‌های مشمول قانون جوانی جمعیت در قالب پویش خانواده مهدوی در استان واگذار می‌شود.

وی افزود: ۴ هزار و ۱۰۰ قطعه زمین مربوط به متقاضیان شهرستان بیرجند و ۹۰۰ قطعه هم مربوط به متقاضیان سایر شهرستانهای استان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی در ادامه گفت: تاکنون حدود ۲ هزار قطعه زمین در شهرستان‌های استان قرعه‌کشی و به متقاضیان این طرح واگذار شده است.

مودی با بیان اینکه در قالب طرح نهضت ملی تاکنون بالغ بر ۷۲ هزار قطعه زمین تامین شده و آماده واگذاری به همه متقاضیان است، عنوان کرد: تاکنون بالغ بر ۲۳ هزار متقاضی طرح نهضت ملی در سامانه ثبت‌نام کردند که به افراد واجد شرایط زمین تخصیص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای مسکونی در ۳۰ شهر استان به‌ صورت ویلایی ساخته می‌شود و فقط در مرکز استان به دلیل کمبود زمین، قطعات زمین به دو نفر متقاضی و در روستای شکراب واگذاری زمین به صورت ویلایی و تک نفره است.

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از