حالت تاریک

۸ مهر، جشن عاطفه‌ها در مدارس خراسان‌جنوبی

۸ مهر، جشن عاطفه‌ها در مدارس خراسان‌جنوبی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: جشن عاطفه‌ها ۸ مهر در ۶۷۰ مدرسه استان برگزار خواهد شد.

 به گزارش خاورستان محمد عرب گفت: پویش ملی جشن عاطفه‌ها در راستای ترویج فرهنگ انفاق و احسان برای کمک به علم‌آموزی دانش‌آموزان تحت حمایت با کمک مردم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده جشن عاطفه‌ها امسال در سطح مدارس ۸ مهر ماه برگزار خواهد شد ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه با آموزش و پرورش استان ۱۰۵ هزار پاکت دانش آموزی بین مدارس سطح استان توزیع خواهد شد که به محض جمع آوری کمک‌ها توسط مدیران آموزشگاه، به سرعت در اختیار نیازمندان شناسایی شده قرار می‌گیرد.

عرب با اشاره به این که جشن عاطفه‌ها امسال در بیش از ۶۷۰ مدرسه استان برگزار خواهد شد افزود: سال گذشته بیش از ۵۵۰ میلیون تومان در سطح مدارس استان جمع آوری شده که پیش‌بینی می‌‎شود امسال کمک‌های جمع آوری افزایش چشمگیری داشته باشد.

وی ادامه داد:هم اکنون بیش از ۱۸ هزار و ۷۲۰ دانش‌آموز نیازمند و مستعد تحت حمایت کمیته امداد استان بوده و از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در سطح میادین و مصلی‌های نماز جمعه در هفته گذشته افزود: تاکنون ۲۵ میلیارد ریال توسط مردم و خیرین نیک اندیش استان به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده است.

وی با دعوت از مردم برای پیوستن به ایین پویش ملی، تصریح کرد: خیران و مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت از طریق شماره‌گیری #۱*۰۵۶*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۰۲ در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مشارکت کنند.

۸ مهر، جشن عاطفه‌ها در مدارس خراسان‌جنوبی

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از