حالت تاریک
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

امروز‌انقلاب اسلامی ایران جهان را بیدار کرده است

امروز‌انقلاب اسلامی ایران جهان را بیدار کرده است

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی ایران جهان را بیدار کرده است، اظهار داشت: چنانچه انقلاب اسلامی ایران نبود امروز لیبرال دموکراسی غرب بر دنیا مسلط می شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز صبح در خطبه های عبادی سیاسی نماز عید فطر در بیرجند با بیان اینکه تقوای الهی تنها توشه و عامل انتقال از این دنیا به آخرت است، اظهار کرد: امروز عید تقوا و بندگی خدا است و لذا تلاش شود تا این حالت طهارت و تقوا را حفظ کنیم.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم با ایمان و ظلم ستیز ایران در صحنه های مختلف اجتماعی، بین المللی و منطقه ای و به خصوص روز راهپیمایی قدس یک عبادت بزرگ و جهاد در راه خدا است، ادامه داد: امروز کار بشر به جایی رسیده که ظلم و ستم و طاغوت ها دنیا را فرا گرفته است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه همه مکتب های مدعی به جز اسلام مواجه با شکست هستند، گفت: قرن ۱۹ و ۲۰ از بدترین قرون دوران تاریخ از نظر ظلم و ستم طاغوت ها است که استعمارگران در قالب لیبرال دموکراسی غرب، دین و خدا را کنار زد و تابع نفس شد و به دنبال سلطه جهانی افتادند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه فلسطین سمبل مظلومیت است اما استعمارگران به همه جهان سلطه پیدا کردند، اظهار داشت: جامعه بشری باید برای پشتیبانی از حق و عدل و مظلوم آمادگی پیدا کنند تا شاهد ظهور حضرت مهدی عجل الله باشیم.

وی با اشاره به اینکه کشورهای غربی منشأ فساد در دنیا هستند، افزود: از اینها انتظاری نیست اما کشورهای به ظاهر اسلامی که باید از مظلومان فلسطین دفاع کنند، به جز چند کشور که براساس ایمان درستی که دارند، علیه ظلم و ظالم قیام می کنند اما حکومت های بیش از ۵۰ کشور اسلامی نوکر کفار هستند و برای اسلام از هر دشمنی بدترند.

امام‌ جمعه بیرجند با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در سال ۴۲ مقدمات آن شروع شد و ۵۷ به پیروزی رسید، افزود: این یک حکمت الهی بود و مقدمات آن در جای خود تنظیم شده بود به طوریکه در روایات و حتی انسان‌هایی که دارای مقام عرفان بودند پیش بینی کرده بودند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه قبل انقلاب، اسلام هیچ پایگاهی نداشت و امام راحل با تشکیل حکومت اسلامی برای اسلام پایگاه مامن ایجاد کرد، خاطرنشان کرد: آگاهی جهانی از آثار دیگر انقلاب اسلامی ایران است که باعث بیداری مردم در کشورهای مختلف دنیا شد و امروز شاهد آن هستیم.

وی با بیان اینکه امروز انقلاب ایران جهان را بیدار کرده است، اظهار داشت: چنانچه انقلاب اسلامی ایران نبود امروز لیبرال دموکراسی غرب بر دنیا مسلط می شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از