حالت تاریک
امام جمعه بیرجند:

مردم در روز انتخابات حماسه دیگری خواهند آفرید

مردم در روز انتخابات حماسه دیگری خواهند آفرید

امام جمعه بیرجند گفت: امیدواریم در این شرایط حساس، در ایران اسلامی همانطوری که در ۲۲ بهمن سنگ تمام گذاشتند و دشمن را گیج کردند در انتخابات سرنوشت‌ساز ۱۱ اسفند ماه هم حماسه دیگر خلق کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت مهدی(عج)، اظهار کرد: همه مردم می‌دانند که جامعه به اصطلاح جهانی امروز فاسد است و  استعمارگران از ۵۰۰ سال قبل از هیچ جنایت و فریبی فروگذار نکردند و اسم آن را دموکراسی و حکومت مردم بر مردم گذاشتند.

وی ادامه داد: وقتی پرده‌ها کنار رفت، یک احمق مانند بایدن رئیس جمهور امریکا  و نتانیاهو بر جهان حکومت می‌کنند و پیش چشم مردم دنیا این همه قتل و جنایت انجام می‌دهد و سازمان‌های حقوق بشر و بین المللی سکوت دارند اما این نه قابل دوام است و نه بیش از این می‌تواند تداوم داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، افزود: همه انسان‌ها هم باید در تغییر این نظام جهانی فاسد و ستمگر، وظیفه خود را انجام دهند.

عبادی با بیان اینکه امروز مردم دنیا به برکت فریاد حق‌طلبانه نظام مقدس اسلامی بیدار شده‌اند و حتی در کشورهای غربی علیه حکومت‌های فاسد و ستمگرشان هر رزو اعتراض دارند، گفت: قدم شور استعمارگران به هر جایی رسید برای اینکه مردم را فاسد، دزد و اختلاف ایجاد کنند و بُکشند از هیچ جنایتی فروگذار نمی‌کنند.

وی بیان کرد: آنها همواره خوبان از آیت الله مطهری و حاج قاسم سلیمانی‌ها را به هر بهانه‌ای ترور و می‌کشند و بدها را بر جوامع بشری مسلط می‌کنند.

امام جمعه بیرجند به حکومت ستمگران و افراد فساد از جمله رضاخان پالانی، صدام، آتارتورک و امثال آنها بر جامعه اشاره کرد و یادآور شد: در آن دوران انگلیس خبیث از جمعیت ۲۰ میلیونی ایران حدود ۱۰ میلیون نفر را با ایجاد قحطی و بیماری از بین برد.

وی با اشاره به ادعای دموکراسی غرب وحشی با وجود انجام جنایت‌های مختلف در سطح جهان، ادامه داد: اما با همه مهندسی فسادی که اروپای وحشی انجام می‌دهد نتوانستند کاری کنند و انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور است و همه ما باید با کمال هوشیاری به وظیفه خود عمل کنیم.

امام جمعه بیرجند در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انسانی در انجام انواع و اقسام امور شخصی، خانوادگی، اداری و ... حرف اول و آخر را می‌زند و همه این را می‌دانند، بیان کرد: جای سئوال است که چطور می‌شود کسانی به ویژه در ایران باشند که آنقدر خود را به خواب بزنند که دشمن با اندیشه آنان بازی کنند و تحت تاثیر او قرار بگیرند.

عبادی به وسوسه‌های دشمنان برای شرکت نکردن مردم ایران در انتخابات اشاره کرد و گفت: البته و صد البته در سطح ایران و به ویژه استان خراسان جنوبی، مردم برخلاف خواست و تبلیغات دشمن در صحنه‌های مختلف برای خنثی کردن فتنه و شرکت در انتخابات‌ها حماسه آفریدند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: امیدواریم مردم در این شرایط حساس، در ایران اسلامی همانطوری که در ۲۲ بهمن سنگ تمام گذاشتند و دشمن را گیج کردند در انتخابات سرنوشت‌ساز ۱۱ اسفند ماه هم با حضور حداکثری خود حماسه دیگری خلق کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از