حالت تاریک

برپایی پاویون خراسان‌جنوبی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

برپایی پاویون خراسان‌جنوبی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

پاویون خراسان‌جنوبی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در فضایی به وسعت ۴۱۴ متر مربع با ۱۶ غرفه برپا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»،هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، استاندار خراسان جنوبی، مدیرکل میراث فرهنگی و چند نفر از مسئولان استانی در محل سالن اجلاس سران افتتاح شد.

استان خراسان جنوبی در این دوره از نمایشگاه با پاویونی به مساحت ۴۱۴ مترمربع با ۱۶ غرفه، به معرفی ظرفیت‌های گردشگری ۱۱ شهرستان خود می‌پردازد.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، در فضائی به وسعت ۶۰ هزار مترمربع و با حضور بیش از ۹۰۰ غرفه در ۲۰ سالن، با حضور رئیس جمهور، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و مدیران استان‌ها، برپا شد.

در این نمایشگاه، طیف وسیعی از خدمات گردشگری ازجمله تورهای داخلی و خارجی، ویزا و بیمه مسافرتی، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها و... در مساحت ۱۳۰۰ مترمربع فضا ارائه می‌شود و ۷۰ بیمارستان حضور خواهند داشت.

همچنین، ۱۲ کشور در این نمایشگاه صاحب غرفه بوده و ۱۳ هیئت خارجی از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد؛ ۶۸ غرفه از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

گفتنی است، ۵۰ برنامه تخصصی برای این دوره از نمایشگاه تدارک دیده شده و همزمان با برپایی آن، ۲۰ اینفلوئنسر به‌منظور تولید محتوا در حوزه گردشگری وارد کشور شده‌اند.

این رویداد بین‌المللی، فرصتی عالی برای تبادل اطلاعات و تجربیات بین فعالان صنعت گردشگری، عقد قراردادهای تجاری و رونق این صنعت در ایران است و علاقه‌مندان می‌توانند از ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از