حالت تاریک

برگزیدگان چهارمین جشنواره ابن‌حسام خوسفی تجلیل شدند

برگزیدگان چهارمین جشنواره ابن‌حسام خوسفی تجلیل شدند

چهارمین جشنواره علمی، فرهنگی، هنری و ادبی ابن‌حسام خوسفی با معرفی نفرات برتر در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خاورستان، چهارمین جشنواره علمی، فرهنگی، هنری و ادبی ابن حسام که امروز یکشنبه با حضور شاعر برجسته کشوزی علیرضا قزوه همزمان با روز خوسف برگزار شد، و با معرفی نفرات برتر در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

در بخش شعر دانشجویی؛ عاطفه جوشقانیان از استان قم نفر اول، میثم داوودی از قم نفر دوم و فاطمه سلیمان پور نیز رتبه سوم را به دست آوردند.

در بخش آزاد شعری هم؛ محمد زارعی از شهرستان دلیجان استان مرکزی رتبه اول، مصطفی توفیقی از خراسان رضوی رتبه دوم و سید عباس محسن‌زاده از بشرویه استان خراسان جنوبی رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش جانبی شعر؛ قاسم بای از شهرستان رامیان استان گلستان در بخش محیط زیست حائز رتبه برتر و در بخش هنری جشنواره طبق نظر داوران این بخش لطف ا... قائمی به عنوان برگزیده معرفی شد.

همچنین آثار رسیده از پرستو رضایی از استان تهران، اکرم هاشمی سنجری از استان اصفهان، حسن خلجی از استان زنجان، فرزانه شفیعی از استان اصفهان ، فاطمه دارابی از استان کرمانشاه، ام‌البنین جمالی از بیرجند استان خراسان جنوبی، حمیدرضا نظری از طبس استان خراسان جنوبی طبق نظر هیئت داوران به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از