حالت تاریک

روشن‌شدن چراغ روضه در ۷۲۵ خانه‌مددجوی امداد خراسان‌جنوبی

روشن‌شدن چراغ روضه در ۷۲۵ خانه‌مددجوی امداد خراسان‌جنوبی

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت:امسال طرح فلاح یا همان روضه خوانی برای ۷۲۵ خانواده تحت حمایت این نهاد اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان» به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان جمشید سورگی گفت: طرح فلاح یا روضه‌خوانی در منازل مددجویان با هدف تعمیق باورهای دینی و معرفتی، ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر، مصون‌سازی خانواده‌های تحت حمایت از آسیب‌های اجتماعی با بالا بردن آگاهی های دینی و انس و الفت با خاندان پاک رسالت و امامت در منازل مددجویان تحت حمایت اجرا می‌شود. 

معاون فرهنگی کمیته امداد استان افزود: به طور معمول برگزاری محافل روضه‌خوانی هزينه‌هایی در بر دارد که پرداخت آن برای خانواده‌های بی‌بضاعت، سخت یا غیرممکن می‌باشد لذا مددجویان به رغم ارادت و علاقه زیادی که برای برگزاری این محافل در خانه‌های خود دارند، در تامین هزینه‌های آن نیاز به کمک دارند لذا کمک حوزه فرهنگی این نهاد برای انجام این برنامه مبارک در منازل مددجویان، باعث استقبال گسترده آنان از این طرح شده است. 

سورگی با اشاره به بهره‌مندی ۷۲۵ خانواده تحت حمایت از این طرح تاکنون ادامه داد: در اجرای این طرح از ظرفیت همکاری ۷۵ مشاور مذهبی و مبلغین عزيز استفاده شده است.

وی با اشاره به این که در این مدت یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال برای اجرای طرح فلاح در استان هزینه شده است افزود: این طرح تا پایان سال به مناسبت‌های مختلف مذهبی در منازل خانواده‌های متقاضی تحت حمایت اجرا می‌شود.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از