حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/07/05 شمسی | 2023/09/27 میلادی

شوق زیارت ۳۰۰مددجوی کمیته امداد طبس برآورده شد

شوق زیارت ۳۰۰مددجوی کمیته امداد طبس برآورده شد

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول ۳۰۰ مددجوی این نهاد حمایتی در شهرستان طبس با همکاری و کمک خیران برای زیارت حرم مطهر حضرت علی‌بن‌موسی الرضا (ع) به مشهد مقدس رهسپار شدند.

به گزارش خاورستان، جمشید سورگی، معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از برنامه‌های معنوی کمیته امداد، اعزام مددجویان در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس است و این نهاد حمایتی می کوشد با تامین منابع لازم از طریق کمک خیران و اعتبارات امداد، مددجویان را از این سفر معنوی بهره‌مند کند.

وی ادامه داد: اردوهای زیارتی با هدف تقویت و ارتقای روز افزون سطح معنوی، تحکیم بنیان خانواده، غنی سازی اوقات فراغت، ایجاد نشاط معنوی و تقویت روحیه خودباوری مددجویان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی اضافه کرد: ۳۰۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد در شهرستان طبس به مدت ۶ روز و با همکاری و کمک خیران به وسیله ۷ دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند.

سورگی افزود: بیشترین حمایت‌ها برای اعزام این مددجویان از سوی مرکز تخصصی فرهنگی نیکوکاری بانوان فاطمه‌الزهرا (س) شهرستان طبس انجام شده است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از