حالت تاریک
امام جمعه موقت بیرجند:

عیار فرهنگ بسیج را افزایش دهیم

عیار فرهنگ بسیج را افزایش دهیم

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه تبعیت از ولایت یعنی فرهنگ بسیج و باید آنان را در دنیا گسترش دهیم، گفت: امروز همه ما باید از فرهنگ بسیج مراقبت کنیم و عیارش را بالا ببریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خاورستان، حجت الاسلام مهدی رحیم‌آبادی در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند با اشاره به فجایع بشری و انسانی در غزه، اظهار کرد: این روزها دنیا پر از غم و غصه‌ای است و البته هر کسی که انسانیت داشته باشد غم در دل او هم نفوذ کرده است.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه شرایط امروز بخاطر فراموشی امر به معروف و نهی از منکر است که اشرار بر ما مسلط شده‌اند، افزود: بالاترین معروف حاکمیت الهی و ولی الهی است اما اینچنین نشد و امروز سیستم استبدادی غربی‌ها و صهیونیست بین‌الملل نتیجه بی‌توجهی تاریخی به اولیای الهی و حاکمیت الهی است.

وی با اشاره به اینکه مظلومیت‌های این روزها غزه و سایر نقاط اسلامی که تحت‌الشعاع این ظلم‌ها قرار گرفته است خون‌های به ناحق ریخته شده جهان را نسبت به جنایات صهیونیستی بیدار کرده است.

حجت الاسلام رحیم‌آبادی با بیان اینکه امروز آزادی و حقوق بشر مدعیان حقوق بشر در غزه تفسیر می‌شود، افزود: امروز کودکان و زنان به خاک و خون کشیده شده غزه برملاکننده چهره واقعی جریان استکباری است و این بزرگترین ثمره مقاومت است.

امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: امروز ملت‌ها باید آماده شوند که با فشار اقتصادی، اجتماعی و انهدام مواضع‌ رژیم صهیونیستی و مستکبران را به زباله‌دان تاریخ بیاندازند.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به هیچ تعهدی پایبند نیستند، عنوان کرد: دنیا باید گول این جنایتکاران وحشی را نخورند و برای پیروزی عالم اسلامی آماده شوند.

حجت الاسلام رحیم‌آبادی در ادامه با بیان اینکه تصویر شفاف غزه نشان‌ می‌دهد که باید رژیم صهیونیستی برود، گفت: باید همواره از خداوند بخواهیم که راه راست و سرشار از نعمت را به ما نشان دهد اما امروز بشر به نتیجه‌ای نرسیده چون با عمق جان صراط مستقیم را نشناخته و خود را در دامن ضالین یا تحت غضب الهی قرار دارند ولی باید بشریت به حقیقت نسخه واقعی‌اش برگرداند.

امام جمعه موقت بیرجند ادامه داد: نسخه الهی این است که تمام مظلومین عالم و در رأس آن پیامبر(ص) و اولیای الهی بر بشر حکومت و آنان را هدایت کند.

وی با بیان اینکه ائمه اطهار (ع) برای امامت بشر آمده‌اند و حکومت الهی به دست خود بشریت رقم می‌خورد، افزود: حال خوش و آرامش بشریت در گرو برپایی حاکمیت الهی است و باید آمادگی داشته باشیم که شرط آنان تبعیت محض از ولایت است.

حجت الاسلام رحیم‌آبادی تأکید کرد: فرهنگ انتظار و تبعیت از ولایت ضروری‌ترین مسئله آمادگی برای ظهور حضرت حجت(عج) است که باید این مهم را تمرین کنیم.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه تبعیت از ولایت یعنی فرهنگ بسیج و باید آنان را در دنیا توسعه و گسترش دهیم، ادامه داد: امروز همه ما باید از فرهنگ بسیج مراقبت کنیم و عیارش را بالا ببریم. 

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیاناتی، بسیج و مؤلفه‌های تشکیل‌دهنده آن را سه عنصر بصیرت، اخلاص و عمل به‌هنگام و به‌اندازه را شاخص حرکت بسیج خواندند.ح

حجت الاسلام رحیم‌آبادی با بیان حرکت خدمت‌رسانی دولت سیزدهم و رئیس جمهور بر اهمیت انتخاب درست در انتخابات پیش‌رو تأکید کرد.

 

انتهای خبر/

 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از