حالت تاریک
وصیت‌نامه شهید سید احمد رحیمی؛

به انسانیت دربند و حاکمیت استکبار جهانی بیندیشید

به انسانیت دربند و حاکمیت استکبار جهانی بیندیشید

شهید سید احمد رحیمی در وصیت‌نامه خود آورده است: به انسانیت دربند و حاکمیت استکبار جهانی بیندیشید. امروز، روز استراحت نیست، روز ایثار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، سید احمد رحیمی در سوم فروردین‌ سال ۱۳۳۸ در شهرستان بیرجند دیده به جهان گشود و سرانجام ۲۴ فروردین ۱۳۶۲ در جبهه شرهانی و در عملیات والفجر یک شهید شد. در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.

«بسم ربّ الشهداء و الصدّیقین

ای خوشا با فرق خونین در لقای یار رفتن

سر جدا، پیکر جدا، در محفل دلدار رفتن

خدایا تو چه کردی با عاشقانت که سر از پا نمی‌شناسند و هر لحظه برای وصل به تو سخت بی‌تابند. این چه عشقی است در قلبهای این عزیزان که تنها به رضای تو دل بسته‌اند.

خداوندا! سپاس بی‌منتها تو را که این تنها آرزوی آنها را بر قلبهای مالامال از عشق به امام حسینشان نگذاشتی و با ریختن خونشان مظلومیت و حقانیت ایشان را به اثبات رساندی و آنها را به دیار خویش خواندی.

شهدا فیض دو عالم دارند                       شهدا بوی محرّم دارند

شهدا همدم عاشورایند                           شهدا گریه کن زهرایند

پدر، مادر، همسر و خواهر و برادرانم  

وقتی به حقی که هر کدامتان بر من دارید و آنچه من در این  رابطه انجام داده‌ام، فکر می‌کنم، دردی سنگین جانم را پر می‌کند. من در زندگی حق هیچ کدامتان را ادا ننموده‌ام و در این رابطه جداً طلب مغفرت و رضایت دارم. من همیشه این را گفته‌ام که چه قبل و چه بعد از انقلاب و شهدا کاری انجام نداده‌ام و لذا اگر در مورد حقوق شما بخصوص همسرم کوتاهی کرده‌ام، برای کار بیشتر و جبران کوتاهی‌ها بوده است، به هر حال امیدوارم که قلباً و واقعاً از من راضی باشید. وصیت من به شما این است که به انسانیت دربند و حاکمیت استکبار جهانی بیندیشید.

امروز، روز استراحت نیست، روز ایثار است، روزی است که بندگان خدا همچون بهشتی، مطهری عزیز، رجایی، باهنر و... را به شهادت رسانده‌اند و خون آنها می‌جوشد.

امروز که کاخ واشنگتن و کرملین در آتش خشم محرومین همچو می‌سوزد و جنایتکاران عالم به سرکردگی آمریکا، ایران و انقلاب اسلامی را به عنوان کانون این شعله‌ها ساخته‌اند و تمام نیروهای خود را برای نابودی اسلام و انقلاب اسلامی بسیج نموده است، وصیت من به شما این است که به انسانیت در بند بیندیشید. شادی روح مطهر شهدا صلوات

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از