حالت تاریک
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

گره‌ها را با تفکر دفاع‌مقدس می‌توان باز کرد

گره‌ها را با تفکر دفاع‌مقدس می‌توان باز کرد

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گره‌ها را با تفکر انقلابی برگرفته از دفاع مقدس می‌توان باز کرد، گفت: در تفکر انقلاب اسلامی چیزی تحت عنوان «نمی‌شود و نمی‌توانیم» وجود ندارد.

به گزارش خاورستان، سردار محمد رضا مهدوی شامگاه امروز در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مسجدالحسین(ع) جوادیه بیرجند با بیان اینکه امروز خط امام راحل به بهترین شکل با رهبری، مقام معظم رهبری ادامه پیدا می‌کند، گفت: ملت بصیر ایران همواره پشت سر ولایت و امام زمان(عج) در حرکت هستند و ان شاء‌الله این انقلاب به امام زمان(عج) تحویل خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمن از همان ابتدای انقلاب به‌دنبال تحریم و ضربه زدن به انقلاب بوده است، گفت: دوران دفاع مقدس حتی سیم خاردار و سلاح نداشتیم اما جوانان این مرز و بوم با همت و فداکاری و توکل بر خدا، قاطعانه مقابل استکبار جهانی ایستادند و از کشور دفاع کردند.

وی با بیان اینکه جوانان توانمند ایرانی بعد از دوران دفاع مقدس نیز دست روی دست نگذاشته و با تلاش و پشتکار خود در عرصه های مختلف برای پیشرفت کشور تلاش کردند، افزود: امروز هر آنچه که داریم مدیون و مرهون تلاش‌ها و زحماتی است که در دوران دفاع مقدس صورت گرفت.

سردار مهدوی در ادامه مدیریت انقلابی و جهادی و طرح‌های بزرگ امنیتی و اقتصادی را از برکات تفکر دفاع مقدس دانست و بیان کرد: ایران 8 سال در برابر همه دنیا با دست خالی ایستادگی کرد و دشمن را به عقب راند؛ امروز نیز چنانچه تفکر مسئولان در همه بخش‌ها برگرفته از تفکر جهادی دفاع مقدس باشد، بسیاری از مشکلات قابل حل است.

وی با اشاره به اینکه گره‌ها را با تفکر انقلابی برگرفته از دفاع مقدس می‌توان باز کرد، تاکید کرد: در تفکر انقلاب اسلامی چیزی تحت عنوان ن«نمی‌شود و نمی‌توانیم» وجود ندارد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی به برخی از درس‌های دفاع مقدس مانند استقلال، توکل بر خدا، تلاش و پشتکار و اعتماد به جوانان متعهد و انقلابی اشاره کرد و گفت: ما در روز اول جنگ برای تامین سلاح مشکل داشتیم و نیروها دست خالی بودند، اما در چنین شرایط سختی در برابر دنیا ایستادند و این یک مدیریت موفق است.

سردار مهدوی تصریح کرد: امروز همان کشوری که برای یک متر سیم خاردار مشکل داشت، در عرصه نظامی و علمی به جایی رسیده که بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی دست نیاز به سوی تجهیزات ایران دراز می‌کنند و درخواست امضای قراردادهای نظامی دارند که اینها نتیجه خودباوری و توکل بر خدا و استقلال است.

وی با بیان اینکه دشمنان چهل و چهار سال است که با روش‌های مختلف بدنبال برهم زدن امنیت جمهوری اسلامی ایران هستند اما به هیچ یک از اهداف خود نرسیدند، افزود: پرچم جمهوری اسلامی هر روز مقتدرترین از گذشته می‌درخشد که این عزت را خدا به برکت خون شهدا به ما داده است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از