حالت تاریک
مدیر کل راهداری خراسان جنوبی خبرداد:

آماده‌باش ۴۸ تیم راهداری خراسان‌جنوبی برای سیلاب

آماده‌باش ۴۸ تیم راهداری خراسان‌جنوبی برای سیلاب

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: بارش‌های سیل‌آسا در استان خراسان جنوبی،48 تیم راهداری را به آماده‌باش کامل درآورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«خاورستان»، جلال زاده با اشاره به هشدار‌های هواشناسی مبنی بر بارندگی‌های شدید و احتمال وقوع سیلاب، گفت: ۲۲۰ راهدار با ۱۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری در قالب ۴۸ اکیپ راهداری در راهدارخانه‌ها و محل‌هایی که امکان سیلاب وجود دارد حضور داشته و آماده خدمت‌رسانی هستند.

وی افزود: با توجه به هشدار نارنجی هواشناسی پیرامون بارندگی و سیلاب خصوصا درشهرستان‌های نهبندان، سربیشه، بیرجند، زیرکوه، خوسف و طبس احتمال انسداد راه‌ها، تخریب پل و اختلال در سفر‌های بین شهری وجود دارد.

وی عنوان کرد: اکیپ‌های راهداری در حال پایش مستمر راه‌ها و پل‌ها هستند و در صورت نیاز، اقدام به لایروبی و بازگشایی مسیر‌ها خواهند کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از مردم خواست: از تردد در مناطق سیل‌خیز خودداری کنند و در صورت ضرورت، با رعایت احتیاط کامل رانندگی کنند و قبل از سفر نسبت به کسب اطلاع از سامانه ۱۴۱ اقدام کنند.

جلال زاده یادآور شد: امیدواریم با آمادگی کامل نیرو‌های راهداری شاهد تردد ایمن بدون هیچگونه حادثه‌ای در استان خراسان جنوبی باشیم.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از