حالت تاریک

جشن عاطفه‌ها در۱۰۴۳ پایگاه استان‌برگزار می شود

جشن عاطفه‌ها در۱۰۴۳ پایگاه استان‌برگزار می شود

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت:یک هزار و ۴۳ پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی جشن عاطفه های امسال استان برپا می‌شود.

به گزارش خاورستان،محمد عرب گفت: پایگاه‌های این نهاد در روز پنج شنبه (۳۰ شهریور) در میدان‌ها، معابر اصلی سطح شهرها و روستاها، ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و ۳۱ شهریور در مصلاهای نماز جمعه آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار استان است.

مدیر کل کمیته امداد استان با بیان این‌ که مراسم جشن عاطفه ها ۸ مهر در مدارس استان برگزار خواهد شد، ادامه داد: جشن عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند در آستانه شروع سال تحصیلی برگزار می‌شود و ۱۰۵ هزار پاکت هم توزیع خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌ که جمع‌آوری کمک‌های مردمی مبتنی بر نیازسنجی واقعی دانش آموزان انجام می شود، یادآور شد: با همکاری مراکز نیکوکاری و مدارس سطح استان کمک‌های جمع‌آوری شده بین خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت و دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده توسط مدارس توزیع می‌شود.

عرب با اشاره به خدمات آموزشی و فرهنگی این نهاد به دانش آموزان نیازمند، افزود: هم اکنون بیش از ۱۸ هزار و ۷۲۰ نفر دانش‌آموز نیازمند و مستعد تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی بوده و از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به روش‌های مشارکت در رویداد شور عاطفه‌ها، تصریح کرد: مردم نوعدوست استان و نیز خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۱*۰۵۶*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۰۲ در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مشارکت کنند.

وی هم‌چنین با اشاره به جمع‌آوری ۵ میلیارد و ۷۵۴ میلیون تومان در پایگاه‌های شور عاطفه‌ها در سال ۱۴۰۱ افزود: ۱۰۵ هزار پاکت ویژه جشن در مدارس استان سال‌ گذشته توزیع شده‌ است.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از