حالت تاریک
استاندار خراسان‌جنوبی:

خراسان‌جنوبی‌ از‌ سرمایه‌گذاری بنیاد تعاون بسیج استقبال می‌کند

خراسان‌جنوبی‌ از‌ سرمایه‌گذاری بنیاد تعاون بسیج استقبال می‌کند

استاندار خراسان جنوبی گفت: از سرمایه گذاری بنیاد تعاون سازمان بسیج کشور در حوزه معادن استان استقبال می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، جواد قناعت در دیدار با مسئول بنیاد تعاون سازمان بسیج کشور گفت: برای همکاری با مجموعه‌های توانمند اقتصادی در حوزه سرمایه‌گذاری معادن استان اعلام آمادگی می‌کنیم.

وی با اشاره به تهیه اطلس سرمایه‌گذاری در استان، افزود: تاکنون حدود ۱۳۰ لایه اطلاعاتی با همکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی در اطلس سرمایه‌گذاری استان جانمایی شده است.

 استاندار خراسان جنوبی پیشنهاد داد: اطلس سرمایه‌گذاری استان برای بررسی بیشتر در اختیار بنیاد تعاون سازمان بسیج کشور قرار گیرد تا بعد از آن جلسه تخصصی و فنی برای سرمایه‌گذاری این بنیاد در استان برگزار شود.

 قناعت بیان کرد: با توجه به نگاه توسعه‌ای و انقلابی که بنیاد تعاون سازمان بسیج نسبت به مناطق کم‌برخوردار دارد این فرصتی خوبی برای استان خراسان جنوبی است.

 مسئول بنیاد تعاون سازمان بسیج کشور هم در این دیدار ضمن استقبال از سرمایه‌گذاری در استان خراسان جنوبی ابراز امیدواری کرد بتوانند کار خوبی را در این استان انجام دهند.

 امیرمحمد رحیمی افزود: در حوزه سرمایه‌گذاری بخش معدن و فرآوری معدن حاضر هستیم مدل مشارکتی را تعریف کنیم چون ما بیشتر دنبال فعال‌سازی معادن، اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی در استان هستیم تا معادن از حالت راکدی خارج شود.

 وی تأکید کرد: بنیاد تعاون سازمان بسیج کشور به دنبال این است که مردم را در فعالیت‌های اقتصادی دخیل کند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از