حالت تاریک

سه شرور مسلح در طبس به هلاکت رسیدند

سه شرور مسلح در طبس به هلاکت رسیدند

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: سه شرور مسلح در درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی استان در شهرستان طبس به هلاکت رسیدند.

به گزارش خاورستان از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن شجاعی‌نسب روز دوشنبه اظهار کرد: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه گروهی از اشرار مسلح قصد دارند محموله‌ای از انواع مواد مخدر را از مرزهای شرقی کشور به استان‌های مرکزی منتقل کنند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: ماموران انتظامی شهرستان طبس با همکاری تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر استان و یگان تکاوری، با اجرای طرح‌های عملیاتی اطلاعاتی و شناسایی دقیق مسیر تردد و تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر، اشرار مسلح را در منطقه کویری طبس مشاهده کردند.

وی گفت: قاچاقچیان به اخطار ماموران توجه نکرده و به محض مشاهده پلیس به سمت آنها تیراندازی کردند که در تبادل آتش بین پلیس و اشرار مسلح و سرانجام با برتری آتش پرحجم رزمندگان پلیس، سه شرور به هلاکت رسیدند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: پس از پایان درگیری و پاکسازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، مقدار ۱۸۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر، چهار قبضه سلاح سبک و نیمه سنگین و مهمات مربوطه از اشرار کشف شد.

سردار شجاعی‌نسب با اشاره به اینکه از ابتدای امسال بیش از ۲۲ تن انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شده است افزود: پلیس با هوشیاری کامل با هر نوع تحرکی که باعث ناامنی منطقه شود، مقابله کرده و در راه مبارزه با اشرار مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طبق قانون بدون هیچ گونه اغماضی برخورد خواهد کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از