حالت تاریک

صعود ۱۱ پله‌ای هیئت‌والیبال خراسان‌جنوبی در رده‌بندی فدراسیون

صعود ۱۱ پله‌ای هیئت‌والیبال خراسان‌جنوبی در رده‌بندی فدراسیون

رئیس هیئت والیبال خراسان‌‌جنوبی گفت: باتوجه به ارزیابی فدراسیون والیبال کشور، رتبه هیئت والیبال استان از ۲۴ به ۱۳ کشوری ارتقاء یافت.

 محمد رمضانی به خبرنگار خاورستان، گفت: بر اساس رتبه‌بندی‌ فدارسیون والیبال برای هیئت استان‌ها، در سال ۹۹ خراسان جنوبی در رتبه ۲۴ قرار داشت که با توجه به فعالیت‌های انجام شده در آخرین رتبه بندی این جایگاه به ۱۳ در سال ۱۴۰۱ ارتقا یافت.

رئیس هیئت والیبال استان ادامه داد: صعود ۱۱ پله‌ای و کسب رتبه ۱۳ برای استان بی سابقه و حائز اهمیت است زیرا فدراسیون بر اساس شاخص های فنی و آموزشی نسبت به امتیاز دهی اقدام می کند.

رمضانی تصریح کرد: با هدف گذاری که در ابتدای سال ۱۴۰۲ برای والیبال استان داشته‌ایم،هدفمان رسیدن به رتبه زیر 10 کشور در آینده هست .

وی در ادامه به شاخص های ارزیابی فدراسیون اشاره کرد و افزود:ساماندهی بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ والیبالیست در خراسان‌جنوبی، برگزاری دوره‌های آموزشي مربیگری و‌داوری، اعزام ۶ تیم ( آقایان و بانوان )

به مسابقات کشوری در رده‌های مختلف سنی، کسب مقام دوم تیم نوجوانان دختر استان در رقابت‌های کشوری از جمله موارد تاثیرگذار در امتیاز‌آوری هیئت در کسب این رده است.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش هیئت والیبال استان در جهت توسعه و نام‌آوری این رشته محبوب در سطح کشور است،افزود: بعد از ۱۷ سال که نماینده ای از استان در لیگ‌ دسته ۱ کشوری حضور نداشته امسال

تیم آرتین بشرویه به عنوان نماینده استان در لیگ دسته اول کشور شرکت کرده است .

به گفته رمضانی کسب مقام سوم تیم نوجوانان دختر در مسابقات قهرمانی کشور، کسب مقام چهارم تیم باشگاه ایرانیان طبس در مسابقات باشگاهی رده نوجوانان کشور، برگزاری رقابت‌های استعدادهای

برتر، برگزاری مسابقات لیگ استان در دو بخش آقایان و بانوان و برگزاری کلاس های ارتقاء مربیگری و داوری بر اساس برنامه ریزی نشان از پویایی این هیئت در شرایط فعلی دارد.

 

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از