حالت تاریک
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد:

ارائه خدمات امدادگران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

ارائه خدمات امدادگران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از امدادرسانی امدادگران این جمعیت به یک هزار و 410 نفر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان» به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد علی کاوسی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری راهپیمایی باشکوه مردم ایران در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این روز باشکوه با  ۳۰۰ امدادگر، نجاتگر، داوطلب، عضو جوان با ۴۵ تیم عملیاتی در مسیر راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه در کنار مردم حماسه‌آفرین سراسر استان بودند. 

وی در ادامه با اشاره به خودروهای بکار گرفته شده در این مراسم، تصریح کرد: ۱۹دستگاه آمبولانس، ۳ دستگاه خودروی نجات، ۲ دستگاه موتورسیکلت و ۱۲خودروی کمکدار سبک از جمله ناوگان و تجهیزات بکار گرفته شده در پوشش امدادی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن استان خراسان جنوبی بود. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی به ارائه خدمات درمانی در چادرهای سلامت هلال احمر اشاره کرد و افزود: در طول مسیر راهپیمایی از ۷۰۰ نفر شرکت‌کننده، تست سنجش سلامت با محوریت کنترل قند خون و فشار خون در چادرهای سلامت هلال احمر خراسان جنوبی انجام شد و همچنین امدادرسانی به ۷۱۰ نفر حادثه‌دیده در مسیر راهپیمایی صورت گرفت.

کاوسی ادامه داد: کل مصدومین سه نفر بود که یک نفر انتقالی و دو نفر از مصدومان از خدمات درمان سرپایی بهره‌مند شدند.

وی بیان کرد: همچنین جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با راه‌اندازی فضای دوستدار کودک و همچنین عضوگیری از جوانان در طول مسیر راهپیمایی برای کودکان و جوانان برنامه‌های مختلفی اجرا کرده است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از