حالت تاریک

بازدید معاون استاندار از مرکز مدیریت راه‌های خراسان‌جنوبی

بازدید معاون استاندار از مرکز مدیریت راه‌های خراسان‌جنوبی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی، به منظور نظارت بر آخرین وضعیت جوی محورها، بررسی روند عملیات راهداری زمستانی و ارزیابی آمادگی و تجهیزات راهداری، از مرکز مدیریت راه‌های استان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی، در این بازدید، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گزارشی از وضعیت راه‌ها در پی بارندگی‌های اخیر و همچنین روند اجرا عملیات راهداری در سطح محورها توسط راهداران و تجهیزات و ماشین آلات راهداری ارائه کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی ضمن تقدیر از فعالیت شبانه‌روزی راهداران استان در بازگشایی محورها و خدمات‌رسانی به مردم، بر لزوم آمادگی کامل راهداری و تجهیز راهدارخانه‌ها دربارش‌های احتمالی آینده و همچنین ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده‌ای تاکید کرد.

عباس‌زاده همچنین خواستار افزایش گشت‌های راهداری و نظارت بر وضعیت محورها، به‌ویژه در مناطق کوهستانی و برف‌گیر شد.

عباس‌زاده در این بازدید گفت: راهداران استان با تلاش شبانه روزی خود در شرایط سخت و طاقت فرسای زمستان، در حفظ ایمنی جاده‌ها و تردد روان هموطنان نقش آفرینی می کنند.

وی همچنین از مردم استان خواست تا با توجه به شرایط جوی و لغزندگی جاده ها، در ترددهای خود احتیاط لازم را داشته باشند و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

در این بازدید، معاون استاندار از بخش‌های مختلف مرکز مدیریت راه‌های استان، سامانه‌های هوشمند حمل و نقل و همچنین راهدارخانه مرکزی بازدید و از نزدیک با روند فعالیت راهداران آشنا شد.

گفتنی است، هم اکنون تردد در تمام محورهای استان خراسان‌جنوبی جریان دارد.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از