حالت تاریک
از ابتدای ماه مبارک رمضان انجام شد؛

توزیع ۱۶۰ هزار پرس غذا بین نیازمندان خراسان‌جنوبی

توزیع ۱۶۰ هزار پرس غذا بین نیازمندان خراسان‌جنوبی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: در قالب طرح اطعام مهدوی از ابتدای ماه رمضان ۱۶۰ هزار پرس غذای گرم و افطاری ساده و ۱۲ هزار سبد معیشتی در بین نیازمندان استان توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «خاورستان»،عبدالرحیم لطفی امروز سه شنبه به خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار کرد: طرح اطعام مهدوی با هدف تهیه و توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های تحت حمایت با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و مراکز نیکوکاری انجام می‌شود.

به گفته‌ وی اجرای این طرح، بستری برای مشارکت بیشتر خیران نیک‌اندیش و بهره‌گیری از فیض اطعام به نیازمندان در ماه  رمضان را فراهم می‌کند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان افزود: در طرح اطعام مهدوی از ابتدای ماه رمضان تاکنون، ۱۶۰ هزار پرس غذای گرم به ارزش ۸۰ میلیارد ریال و ۱۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶۰ میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع شده است.

لطفی ادامه داد:  ۸۰ آشپزخانه اطعام مهدوی در استان خراسان جنوبی فعال شده که برای نیازمندان و مددجویان غذا پخت می‌کنند و پیش بینی می‌شود تا پایان ماه رمضان این تعداد به ۱۷۵ آشپزخانه برسد.

وی با دعوت از مردم نوع دوست و خیراندیش استان برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان افزود: عموم هم‌استانی‌های خیراندیش می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد، با شماره گیری کد دستوری #۱*۰۵۶*۸۸۷۷* یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۲۲۵ نسبت به ارائه کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود و مشارکت در طرح اطعام مهدوی اقدام کنند.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از