حالت تاریک

دستگیری عاملان آدم ربایی در مرکز خراسان‌جنوبی

دستگیری عاملان آدم ربایی در مرکز خراسان‌جنوبی

رئیس پلیس آگاهی خراسان‌جنوبی از دستگیری عاملان آدم ربایی پسربچه 14 ساله در شهرستان بیرجند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « خاورستان»،سرهنگ کاظم صادقی، رئیس پلیس آگاهی خراسان‌جنوبی امروز در رسانه ها اعلام کرد: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در شهرستان بیرجند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، پسربچه ای ۱۴ساله توسط سرنشین یک خودروی سواری در زمان تعطیلی از مدرسه در یکی از خیابان های شهر بیرجند ربوده و به مکان نامعلومی انتقال داده شده‌ است. 

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی افزود: در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس مشخص شد عامل اصلی آدم ربایی با انگیزه انتقام گیری از پدر کودک، با کمک ۲ نفر از همدستانش اقدام به ربودن پسر بچه کرده و سپس از محل متواری شدند. 

سرهنگ صادقی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس با روش های نوین کشف جرم و انجام کارهای اطلاعاتی، بلافاصله ۲ همدست آدم ربا که زن بودند را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه با بررسی و انجام اقدامات پلیسی مشخص شد فرد آدم ربا همسر سابق شاکی بوده و قصد انتقال غیر قانونی پسر بچه به خارج از کشور را داشته  است که در کمتر از ۹ ساعت طی یک عملیات غافلگیرانه در محورهای مواصلاتی استان خراسان جنوبی دستگیر شد و پسر بچه به آغوش خانواده بازگشت. 
 
رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی در پایان خاطر نشان کرد: عامل اصلی آدم ربایی و همدستش با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از