حالت تاریک

دعوت از مردم خراسان‌جنوبی برای‌مشارکت درساخت زائرسرای رضوی

دعوت از مردم خراسان‌جنوبی برای‌مشارکت درساخت زائرسرای رضوی

مدیرعامل بنیاد زائر خراسان‌ جنوبی گفت: شهروندان می‌توانند از طريق خرید تخت یا سوئیت در ساخت زائرسرای رضوی مشارکت کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی«خاورستان»، جلسه هیئت‌مدیره بنیاد زائر امام رضا (علیه‌السلام) ظهر امروزبا حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی و سایر اعضاء در محل استانداری تشکیل شد.

مدیرعامل بنیاد زائر خراسان‌ جنوبی با اشاره به پروژه ساخت زائرسرای محرومین بنیاد زائر امام رضا (ع) خراسان جنوبی در مشهد مقدس اظهار کرد: این زائر سرا در هشت طبقه با  ۵هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا ساخته خواهد شد.

موسی جوینده با بیان اینکه در این زائرسرا برای بیش از ۵۰۰ نفر زائر امکان اسکان را فراهم خواهد شد، گفت: تاکنون در سه طبقه کار کرده‌ایم و در حال حاضر پروژه زائرسرا ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با تأکید بر اینکه هر طبقه‌ای از این زائرسرا تکمیل شود زیر بار خواهیم برد تا مورد استفاده زائران رضوی قرار گیرد، افزود: احداث و تکمیل زائرسرای ارزان‌ قیمت خراسان‌ جنوبی در مشهد مقدس به اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومانی نیاز دارد که در صورت تأمین اعتبار و ورود مردم و خیران این پروژه طی سه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل بنیاد زائر خراسان‌ جنوبی ادامه داد: مردم عزیز هم‌استانی و دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها می‌توانند برای ساخت این پروژه از طریق خرید تخت و یا سوئیت مشارکت داشته باشند.

وی بیان کرد: هر سوئیت دو تخته زائرسرا ۱۲۰ میلیون تومان قیمت زده شده که شهروند ما آن را خرید و بعد برای استفاده محرومین وقف می‌کند.

گفتنی است؛ ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته، نحوه تأمین و پیگیری برای جذب منابع اعتباری جهت مشارکت در احداث زائرسرای استان از موضوعاتی بود که در این جلسه طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از